Програма «Життя міста»

У розділі: 12059 відео | АрхівRSS
Традиційно в Міжнародний день сміху  у Полтаві відкрили виставку карикатур «Карлюка 2016»
51

Традиційно в Міжнародний день сміху у Полтаві відкрили виставку карикатур «Карлюка 2016»

Вже в 16-те до Полтавського художнього музею імені Ярошенка з»їхалися карикатуристи з різних міст України та світу на Міжнародну виставку «Карлюка». Її традиційно відкрили 1 квітня, в Міжнародний день сміху. Організатори кажуть,-вона вже отримала чималий резонанс, як в міжнародних, так і в полтавських колах поціновувачів, які захоплюються гумором та сатирою.

Михайло Шлафер, співорганізатор виставки «Карлюка 2016»
«Ми намагаємося в нашій нестабільній ситуації якусь традицію в Полтаві відтворити. В нашій нестабільній ситуації ми 16 рік проводимо і це само по собі є родзинка»

Загалом, на виставці представили свої твори понад 40 митців. Володимир Казаневський, карикатурист з Києва презентував 4 свої роботи. Всі вони,-зазначає, торкаються актуального питання-політики.

Володимир Казаневський, карикатурист м. Київ
 «Одна из работ публиковалась в Парижском издании. Она очень брутальная антипутинская. Ещё 3 мои работы посвящены персоне Путина.»

На виставці презентували свої роботи і художники Словаччини. Петер Разус, зазначає,-в Полтаві і на цій виставці вперше, проте із захопленням переглянув роботи колег. Для своєї експозиції вигадав неординарну назву-«Чхання мозку».

Петер Разус, карикатурист з Словаччини
«Это реакція человека на болезнь, а также это рекция, что происходит в обществе»

Відвідувачі виставки карикатур розповідають,-автори подарували багато позитивних емоцій. Вони вміло перенесли на полотна та висміяли ситуації актуальні на сьогодні .

 «Художники не остаются равнодушными, жизнь развивается, оан идёт и многопланова в своих эмоциях»
«Карикатури дотепні, гострі, дуже цікаві, враження позитивні»
 «Сподобалося про нинішній час, як в нас забрали Крим зображено цікаво»
 «Картини несуть глибокий смисл, сенс»

Глядачі додають,-вже з нетерпінням очікують наступну «Карлюку». А митців, які презентували свої твори організатори нагородили почесними відзнаками.