Програма «Життя міста»

У розділі: 13837 відео | АрхівRSS
11 споруд демонтувала міська інспекція по контролю за благоустроєм
81

11 споруд демонтувала міська інспекція по контролю за благоустроєм

День сміху для 11-ти власників незаконно встановлених кіосків, розпочався не із веселощів -міська інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, демонтувала ці тимчасові споруди. Господарів про відповідальність попередили, втім належним чином вони не відреагували, -розповідає начальник інспекції Руслан Редько. Тому довелося діяти кардинально.

Руслан Редько, начальник Полтавської інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом
"Виявивши даний кіоск, власнику надається припис на його добровільний демонтаж. Якщо власник не демонтував даний кіоск, інспекція направляє лист на комісію МВК, яка приймає рішення на демонтаж даних кіосків."

Ці тимчасові споруди власники встановили самовільно. Вони не оформили необхідні документи, не отримали дозволи та не сплачували податки.

Дмитро Петров, депутат Полтавської міської ради, ВО "Батьківщина"
"Ні за землю тут не сплачено, ні договору не було. Навіть естетичний вигляд не годиться. Місто з такими кіосками не те, що некрасиве, навіть стає страшним."

Півроку кіоски зберігатимуть у МШЕД. Власники можуть забрати їх, попередньо сплативши вартість демонтажу та зберігання споруди. Якщо цього не станеться -кіоски продадуть.

"Кіоски нада, щоб узаконювали. Я сама все сплачую, законослухняний громадянин."

"Взагалі стихійну торгівлю, як явище, треба впорядковувати. Але і люди повинні заробляти і якось виживати в нелегких умовах."

"Я думаю, что нужно убирать. И безопасность это людей, и внешний вид города. Я помню город старого образца."

За таку самовільність порушник має сплатити штраф, -розповідають інспектори. Для власників цих 11-ти незаконних кіосків він становить від 850 до 1700 гривень.

 Руслан Редько, начальник Полтавської інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом
"Міська влада звертається до всіх підприємців своєчасно оформляти відповідні документи, щоб не було даних випадків."