Програма «Життя міста»

У розділі: 13838 відео | АрхівRSS
В рамках 2-місячника чистоти та проекту «Відродимо Дендропарк разом» відбулося масштабне прибирання цього місця відпочинку
66

В рамках 2-місячника чистоти та проекту «Відродимо Дендропарк разом» відбулося масштабне прибирання цього місця відпочинку

В рамках 2-місячника чистоти та проекту «Відродимо Дендропарк разом» відбулося масштабне прибирання цього місця відпочинку. В ньому взяли участь всі небайдужі полтавці та Депутати Полтавської міської та районних рад. Якнайшвидше приводили Дендропарк до ладу понад 100 людей.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
 «Всі без виключення Фракції, за яких проголосували територіальна громада всі повинні єднатися. Сьогодні дякуючи секретарю міськради, яка всіх нас організувала сьогодні буде перший почин того, щоб депутати міської ради, районних в м.Полтаві рад, можливо візьмуть з нас приклад і депутати обласної ради. Щоб цим прикладом, як мінімум об»єднуватися»

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

 «На минулій сесії депутати проголосували одноголосно за виділення коштів на 2 чергу реконструкції, яка передбачає облаштування оглядового майданчику, завершенню робіт на вхідній частині бруківку ми повинні зробити до 1 ставка ведуть сходи, які в поганому стані. Ці сходи будемо реконструювати, доріжки, які ведуть до 1 ставка»

Депутати вважають,- всі разом виконують суспільно-необхідно роботу. А на суботнику, не тільки привели Дендропарк до ладу, а ще й поспілкувалися поза стінами кабінетів.

Олег Бєлоножко, голова фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській міській раді
 «Всім відомо, ніщо не об»єднає колектив, як гарно зроблена сумісна праця. Та традиція, яку ми сьогодні започаткували, щоб ми перенесли у стіни міської ради і зконсолідовано працювали на благо полтавської громади. Від цього буде велика користь всім»

Долучилися до прибирання і дітлахи. Вони хочуть,-щоб парк був охайним і в ньому відпочивало багато людей.

Христина Калайда, учасниця прибирання
 «Ми тут прибираємо, щоб було чисто, допомагаємо дорослим, тому що треба всім допомагати, щоб город був чистий»

Після того, як навели лад в Дендропарку, до нього повернули 1 із найголовніших його окрас. 2 пари лебедів, які зимували в Ковалівці Полтавської області.

Михайло Шлафер, директор Дендропарку
«Наша задача привести парк в порядок и сделать его любимым местом отдыха для полтавчан. Я думаю, все вместе, мы с этой задачей справимся»
 «Лебеди сегодня приедут, мы из запустим в ставок и мы откороем весений сезон»

Після того, як поставлені завдання виконали, депутати позмагалися в конкурсі на кращу кашу. Найсмачнішу обирали компетентне журі, до складу якого увійшли усі діти, які також долучилися до прибирання. Об'єднуюча ідея дендропарку - діє! Це місце місце дедалі більше стає улюбленим для полтавців. У жителів нашого міста вже навіть закріпились традиції, пов'язані з дендропарком:

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
 « Хто буває в Дендропарку неодноразово бачили, як сюди приїжджають молоді пари, які одружуються, тому хочемо створити тут якомога більше місць, де в них були б гарні фотографії. Дендропарк -це місце, де можна відпочивати, як пасивно, так і активно. Тут можна кататися на велосипеді, ловити рибу»