Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
Представники ВО «Батьківщина» в Полтавській міській та обласній раді підтримали акцію«Діти за мир у всьому світі»
87

Представники ВО «Батьківщина» в Полтавській міській та обласній раді підтримали акцію«Діти за мир у всьому світі»

В різних куточках України та світу проходять масштабні акції «Діти за мир у всьому світі». 2 рік поспіль, у зв»язку з непростою ситуацією на Сході України, такі заходи,-зазначають організатори та партнери проекту,-дуже актуальні.

Ірина Богдан, партнер проекту
"Щоб був мир і Ваші щасливі посмішки. Дякую за це свято, хай буде мир в країні»

В рамках акції діти учасників АТО, переселенців, соціально-незахищених сімей, сироти та переможці олімпіад всі разом створили символічну мапу. На неї вони власноруч приклеїли голубів, які здавна є символами миру.

Дмитро Мормуль, віце-президент «Фонду «Відродження Прикарпаття»
 «Ми почали таку акцію наклеюємо голубів з побажаннями передаєм цю карту в ту країну прапор якої є на карті. Відповідно діти в цій країні роблять таку ж карту. Ми сподіваємося 1 червня проведемо в Києві масовий флешмоб, де будуть передані такі карти»

Представники ВО «Батьківщина» в Полтавській міській та обласній раді наголошують,- такі соціальні акції необхідно проводити й надалі. Бо саме на них малеча відчуває підтримку всіх небайдужих.

Євгеній Холод перш. заст. голови Полтавської обласної ради «фракція ВО «Батьківщина»
 «Акція направлена на такі прості і зрозумілі для кожного слова. 25 років незалежності нашої держави і тільки на 25 році ми зрозуміли, що таке мир для нашої держави і тільки на 25 році ми зрозуміли, що таке мир для нашої держави, для наших дітей»

Олег Бєлоножко, голова фракції ВО «Батьківщина» у Полтавській міській раді
 «Ми розуміємо з депутатами, важливість цього всього і тому будемо сприяти на всіх етапах конкурсу, бо без гармонії не може бути щасливою Україна і наша земля»

Міжнародна акція «Діти за мир у всьому світі» дає унікальну можливість маленьким полтавцям відвідати європейські країни. Цьогоріч, близько 200 дітлахів, яких запросили на свято поїдуть влітку на відпочинок за кордон.