Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
В Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася Міжнародна акція «Діти за мир у всьому світі»
99

В Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася Міжнародна акція «Діти за мир у всьому світі»

До Міжнародної акції «Діти за мир у всьому світі» приєдналася і полтавська малеча. Ініціатори проекту-Посольство Угорщини в Україні та Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківську. А співорганізаторами виступили- Благодійна Організація «Фонд «Відродження Прикарпаття», міська влада Полтави та представники політичних партій. Цьогоріч, завдяки цьому проекту дітлахи зможуть відпочити закордоном.

Василь Вишиванюк, почесний консул Угорщини, ініціатор проекту
«Це діти учасників АТО, діти вимушених переселенців, сироти, діти, які вигравали різні обласні олімпіади. Підтримуємо талановитих дітей, їх треба також стимулювати»

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
«На сьогоднішній день планується відправити від 100 до 200 дітей. Це буде Англія. Діти будуть проживати по 10 днів»
 «Скільки вистачить сил в міської влади ми будемо підтримувати такі акції. Майбутні наші діти повинні жити тільки в мирі. Буде мир, злагода, тоді буде й порядок» 00:38:50

Школярка Карина Загорулько 1 із запрошених на акцію. Її тато захищав незалежність нашої держави на Сході України. Дівчинка ним пишається і вдячна організаторам за проведення масштабної акції та цікавого концерту.

Карина Загорулько, школярка
 «Щоб дітям було приязно, папа був в АТО і вони ходять дивляться на всякі заходи»

Після концерту всі присутні дітлахи долучилися до створення символічної карти миру та отримали солодкі подарунки від організаторів.