Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
Засідання сесії Ленінської районної ради
101

Засідання сесії Ленінської районної ради

Шоста сесія Ленінської райради розпочалася із включення до свого складу ще одного представника фракції БПП «Солідарність»Інни Страшко. Таке рішення прийняли на минулому сесійному засіданні. Після цього перейшли безпосередньо до обговорення питань порядку денного. На розгляді, разом із додатковими - 31 питання. Серед головних, традиційно ті, що стосуються розподілу понад сотні земельних ділянок. Більшу частину з них, під протекцією фракції БПП, виділили для учасників АТО.

Олександр Нос , депутат Ленінської районної у м. Полтава ради (від фракції БПП «Солідарність»)
" Сьогодні на сесії ми підтримали земельні ділянки, які виділялися для учасників антитерористичної операції. На сьогоднішній день наша чітка позиція і надалі підтримувати саме цих хлопців, цих героїв. Вони роблять для нашої країни дуже благу річ, тому інші питання, які виникають у них ми також підтримуємо. "

А от протиріччя між фракціями «Солідарність» і «Свобода» виникли на підставі додаткового, п»ятого питання. А саме - голова постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку Світлана Шепіль вважає - задля безпеки і спокою Ленінського району до патрулювання місцевості варто залучати громадські формування.

Світлана Шепіль , депутат Ленінської районної у м. Полтава ради (від фракції БПП «Солідарність»)
"Хочемо звести, щоб спілкувалися і патрульна служба і дільничні, і наші керівники громадських об»єднань.
Вони патрулюють і Лісок, і Дублянщину, і зараз почнеться пляж. "

Вона говорить - зараз до дільничних відділків надходить дуже багато звернень від громадян, під час купального сезону та травневих свят їх стане ще більше. Для керівників пунктів охорони громадського порядку потрібне окреме приміщення та матеріальне заохочення понад 130 тисяч гривень на рік.
Проте, це лише одна із нагальних проблем. У мешканців же Ленінського району їх багато і депутати Солідарності активно сприяють у їх вирішенні .

Віталій Рибницький, депутат Ленінської районної у м. Полтава ради (від фракції БПП «Солідарність»)
Дуже багато мешканців, які не можуть дістатися до міста і просять сприяння, щоб відновити роботу аптечного кіоска. Нагальним питання є і те, що
 автобус «Місто без околиць» на сьогоднішній день не працює до с. Новобудова, с. Дублянщина і с. Крутий берег. Цим на сьогоднішній день ми займаємося.

Євгеній Ленський , депутат Ленінської районної у м. Полтава ради (від фракції БПП «Солідарність»)
"За адресою Миру, 1 питання складалося в тому, що вже декілька років затікає стіна через те, що ливнівка не працює
 ми найняли машину, майстрів і буквально на минулому тижні це питання вирішено і на сьогоднішній день не тече, але цей будинок ми контролюємо далі
до капітального ремонту. "

Депутат Ленінського району Євген Ленський закликає полтавців - не залишатися зі своїми негараздами наодинці, адже всі їх можна вирішити разом. Звертайтеся на прийом - каже він - кожної другої середи місяця з 12-ї до 14-ї години у Ленінський райвиконком.