Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
На вулиці тепло і сухо, тож рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки
102

На вулиці тепло і сухо, тож рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки

Коли надворі гріє сонечко і немає дощу - це означає, що невдовзі літо! Довгоочікувана пора відпочинку, лісових прогулянок та пісень біля вогнища! І все було б добре, але.. Тепла погода приносить не лише радість, а й значне збільшення пожеж та роботи для працівників рятувальної служби. Як повідомили на брифінгу в головному Управлінні ДСНС Полтавщини - в області з початку року виникло вже 70 пожеж.

Ігор Рудченко , заст. начальника ГУ ДСНС України у Полт. обл
" Найбільша їх кількість виникає через людський фактор. Це необережне поводження з вогнем при спалюванні листя, сміття, бо настає час, коли всі починають прибирати, а також пожнивних решток, виїзди людей в ліса, на відпочинок. "

Пожежники вже почали проводити комплекс організаційних та практичних заходів. Спільно з представниками соціальних служб, поліції, депутатського корпусу, управлінням лісового та мисливського господарства проводяться рейди місцями масового відпочинку в лісових масивах та житловому секторі.

Ігор Рудченко , заст. начальника ГУ ДСНС України у Полт. обл
"Громадянам, які відпочивають в лісових масивах чи відпочинку проводиться роз»яснювальна робота, вручають пам»ятки, проводять обговорення нагальних проблем, які можуть виникнути і заподіяти шкоду, які збитки можуть бути нанесені. "

Питання профілактики пожеж характерних для весняно-літнього періоду постійно перебуває на особистому контролі керівництва Головного управління. Заступник начальника Ігор Рудченко в першу чергу до обережності закликає громадян.

Ігор Рудченко , заст. начальника ГУ ДСНС України у Полт. обл
"Хочу застережи ти наших громадян до свідомості. Щоб вони не тільки відпочивали, але й допомагали таким службам як ДСНС та дотримувалися правил пожежної безпеки під час відпочинку та в побуті. "

Варто зазначити, найбільша кількість неконтрольованих спалахів сухої трави та сміття сталася у Козельщинському районі. А саме 12 пожеж. У Полтавському районі - 8, у Гадяцькому - 7 .