Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
У Полтаві обрали «Юних Короля та Королеву»
150

У Полтаві обрали «Юних Короля та Королеву»

Цього року Всеукраїнський конкурс краси й талантів «Юні Король та Королева» проходить увосьме . Організовує його Центр дитячої моди "Age of Beauty" та полтавське обласне відділення українського фонду культури. У конкурсі «Юні Король та Королева-2016 » 25 учасників з різних міст України. На них чекали численні випробування на красу і талант.

Олександра Волакова, заступник директора Центру дитячої моди "Age of Beauty"
 «Сьогодні учасники виходять в трьох конкурсних епізодах. Це як завжди візитка – учасники представляють себе і свій край; другий конкурсний епізод – це презентація колекції Gloria Jeans; і третій – це бал, вихід у вечірніх нарядах тобто»

Цього року у конкурсі краси й таланту участь взяло більше дівчаток, проте було і п’ять претендентів на звання «Юний Король». Кожен із учасників - це неординарна дитина, унікальна та неперевершена.

Тетяна Глушкова, учасниця конкурсу талантів та краси «Юні Король та Королева-2016»
 «Я готувалася до конкурсу місяць, а може й більше. Я дуже старанно готувалася, бо хочу порадувати присутніх у цьому залі»

 Єлизавета Князєва, учасниця конкурсу талантів та краси «Юні Король та Королева-2016»
«Я готувалася теж приблизно місяць. Спочатку ми будемо виходити в українських костюмах, потім буде показ з магазину «Антошка» і творчі номера»
 Кирило Кришталь та Владислав Головченко, учасники конкурсу талантів та краси «Юні Король та Королева-2016»
«-Де ви взяли такі гарні костюми? – Мені мама купила. – А мені вона зшила» + 00:40 – 00:46 «- Я буду співати. – А я буду гранати на піаніно зі своїм братиком, (навісити кадр 03065) я гратиму, а він буде співати»

Цьогоріч у Всеукраїнському конкурсі краси й талантів «Юні Король та Королева» титуловано аж вісім учасників у різних вікових категоріях: шість дівчаток та два хлопці. А ось найвищу нагороду гран- прі змагань між собою розділили Марина Земляна з міста Запоріжжя та Тетяна Глушкова , місто Полтава. Проте переможених у конкурсі не було, всі учасники здобули звання в окремих номінаціях.