Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення
51

Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення

Головні лікарі медичних закладів області, в яких закінчуються контракти підбивали підсумки своєї роботи на засіданні постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров»я та соціального захисту населення. В доповідях вони зазначали чи доцільно використовували майно, прибуток та кошти, які виділялися з обласного бюджету.

Ірина Бриль, гол.лікар обласної клінічної лікарні відновного лікування та діагностики з обласними центрами планування сім’ї та репродукції людини, медичної генетики
 «Всі кошти використовуються абсолютно і обласної ради і те, що ми отримували. На нашій базі поліклінічне відділення осіб постраждалих від Чорнобильської катастрофи, обласний центр медичної генетики, обласний центр планування сім»ї і репродукції людини»

Після звіту, якщо у представників Департаменту охорони здоров»я облдержадміністрації не було зауважень до роботи керівника медичного закладу, профільна комісія вирішувала, чи можна рекомендувати його на посаду виконуючого обов»язки. Проте, присутні на засідання представники громадськості, наголошували,- такі робочі місця слід призначати після проведення конкурсу. Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації не проти проведення випробувань, але в їх доцільності він сумнівається.


Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА
 «Ніхто не боїться цього конкурсу, але щоб його провести, тільки, щоб не було такого, як Ви хотіли провести конкурс по «Полтавафарм». Ми дійсно його провели прозоро»

Представники профільної комісії розглядали й інші питання. Серед них- звернення полтавки Інесси Ткаченко щодо допомоги в лікуванні онкохворого сина.

Людмила Овчаренко, голова постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров»я та соціального захисту населення
 «Послухаємо департамент, чи є в них така практика взагалі цим онкохворим людям. Вона лікується в міській лікарні, а не в обласному онкодиспансері, будемо шукати можливості. Ми розуміємо, що це тяжко, коли в сім»ї хвора дитина, таких хворих в області дуже багато, тому треба прийняти таке рішення, що не спровокувало всіх онкохворих стояти в чергу, бо всім допомогу надати ми не зможемо»

Комісія обговорила і збільшення фінансування з обласного бюджету для забезпечення лікування інвалідів Чорнобиля. Нині, щоб вони отримали медикаменти не вистачає 200 тисяч гривень. Загалом, протягом року необхідно з обласної скарбниці виділити до 700 тисяч гривень.