Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
В Дитячому інфекційному відділенні 1 міської клінічної лікарні зробили капітальний ремонт
47

В Дитячому інфекційному відділенні 1 міської клінічної лікарні зробили капітальний ремонт

На території 1 міської клінічної лікарні знаходиться 7 стаціонарних відділень. Дитяче інфекційне розташоване в окремій двоповерховій будівлі. Його ввели в експлуатацію понад 40 років тому. Але за цей час капітального ремонту в відділенні так і не було. Та торік його розпочали і нині майже закінчили. Дітлахи, які хворіють на вітряну віспу, краснуху, паратит лікуватимуться, як і раніше, в окремих палатах, щоб не розповсюджувалася інфекція від одного пацієнта до іншого.

Ганна Селькіна, головний лікар 1 міської клінічної лікарні
«Відділення має 900 квадратних метрів. До складу відділення входе 15 спеціалізованих боксів. Відділення спеціалізоване, тому кожна дитина, яка повинна перебувати в окремих умовах. На 1 поверсі у нас 6 спеціалізованих боксів. Діти від 0 до 14 років не повинні бути в контакті»

На капітальний ремонт відділення з міського бюджету виділили близько 5 мільйонів гривень. Але сучасного обладнання-ліжок, меблів у палатах немає. Цю проблему пообіцяв вирішити Полтавський міський голова Олександр Мамай.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
 «Прийнято рішення ми виділимо більш, ніж 500 тисяч гривень, щоб закупити ліжка і повністю обладнати цю лікарню. На сьогоднішній день сі діти, які повинні знаходитися тут, знаходяться у нашій міській дитячій лікарні. Це не правильно і я думаю до кінця літа діти вже будуть в цій лікарні»

Поблизу інфекційного відділення - ставок і ненароком малеча прогулюючись територією може потрапити в водойму. Щоб уникнути трагічних випадків,-пообіцяв Олександр Мамай, на черговій сесій міської ради розглянуть це питання і виділять додаткові кошти на встановлення огорожі. Мер додає,-зроблять усе можливе, щоб дітлахи лікувалися в сучасному та комфортному медичному закладі.