Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Працівники поліції Полтавщини розкрили понад 2000 кримінальних правопорушень з початку року
58

Працівники поліції Полтавщини розкрили понад 2000 кримінальних правопорушень з початку року

З початку року в Полтавській області зафіксовано понад 7000 кримінальних правопорушень, з них понад 2000 тяжких та особливо тяжких. Працівники поліції зазначають,-активно працюють, щоб злочини якнайшвидше розкрити, а людей, які до них причетні знайти і притягнути до відповідальності. Криміногенна ситуація в регіоні залишається напруженою. Найбільше зареєстрували випадків крадіжок майна з квартир та пограбувань. Зловмисники вдаються до різних хитрощів, аби заволодіти цінними речами людей.

Олег Бех, начальник ГУНП в Полтавській області
«Когда снимают квартиру у людей, дают им подложенные документы, или без документов снимают квартиру. С этой квартиры выносят всё ценное за ночь. В результате, когда приходят хозяева в квартире уже ничего не остаётся. Была задержана девушка, которая устраивалась в магазины продавцом, получив выручку за день, она ёё присваивала и скрывалась»

Проте вберегтися від рук зловмисників,-наголошують поліцейські, можна. Необхідно встановити сучасні прилади сигналізації.

Олег Бех, начальник ГУНП в Полтавській області
 «Есть достаточно много и государственных, и коммерческих охранных организаций, которые устанавливают эти сигнализации в квартирах, домах, устанавливают видеонаблюдение в подъездах, около квартир на домах. Есть домовые комитеты, в которых можно собрать денежные средства и поставить у себя на домах для того, чтобы было можно видеть и своих детей, автотранспорт»

А для покращення роботи слідчих на місці події, в рамках впровадження локальної системи «Безпечне місто», заплановано придбати сучасну фото та відео техніку та 35 спеціальних валіз європейського зразка. Вони допоможуть фахівцям швидко знаходити всі необхідні речові докази. На придбання слідчих валіз витратять понад 20 мільйонів гривень.