Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Всесвітній день рок-н-ролу
74

Всесвітній день рок-н-ролу

Такий жанр музики, як Рок-н-рол, відносно молодий, широкому загалу він став відомий лише на початку п’ятдесятих років минулого століття. 13 квітня 1954 року відбулася одна із ключових подій у славній історії Рок-н-ролу: запис синглу Білла Хейлі під назвою «Rock Around the Clock», тобто «Рок цілодобово», яка з часом стала хітом. Тому саме це день прийнято вважати Днем Рок-н-ролу. (тут вставити кусочок, буквально секунд 10, пісні «Rock Around the Clock».
З роками рок-музика завойовувала все більше прихильників і Сьогодні цей музичний напрям є одним з найпопулярніших.
«Рок-н-рол – це класика, цікава по звучанню, можна й самому писати музику» «Ця музика драйвова і весела» «-мелодичний, драйвовий такий. – а яких виконавців? – більш старих виконавців: Аеросміт,… це завжди актуальні речі»

Проте великою популярністю серед меломанів користуються і молоді виконавці і команди. Полтавський гурт «Universal Acoustics» був створений у 2011 році, проте знають його уже за межами рідного міста.
Сергій, учасник музичного гурту «Universal Acoustics»
«Ще в студентські роки друзі мені подарували гармоніку. Довгий час вона лежала без діла. І одного разу Валера сказав: чого вона просто лежить. Ми спробували і вирішили, що те що виходить має право на життя».

Яку виконувати музику у хлопців питання не виникало. Однозначно це мав бути Рок.
 Валерій, учасник музичного гурту «Universal Acoustics»
 «Мені здається, що саме такий напрямок музики приємний для звучання: веселий, драйвів, всім зрозумілий і до душі»

Проте учасники гурту зазначають, щоб бути гарним рок-музикантом, не достатньо рок-н-рол виконувати, цю музику потрібно відчувати.
 Сергій, учасник музичного гурту «Universal Acoustics»
 «Рок-н-рольщик – це не той, хто грає музику, це той, хто може дати жару»

Сьогодні рок-музика має велику кількість напрямів: від легкого танцювального рок-н-ролу до брутального агресивного грайндкора. Тексти пісень варіюють від невимушеного і жартівливого до похмурого, глибокого і філософського. Часто рок-музика протиставляється поп-музиці, хоча явної межі між поняттями «рок» і «поп» - говорять музичні критики- не існує. Багато музичних явищ балансують на межі.