Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
На полтавських дорогах почали укладати асфальтне покриття
72

На полтавських дорогах почали укладати асфальтне покриття

У Полтаві почали укладати асфальтне покриття. До цього дороги ретельно підготували- зрізали старе покриття. Працівники комунального підприємство «ШЕД» почали це робити ще на початку квітня. Тепер же черга власне за оновленням проїжджої частини.

Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
«Ми почали з вулиці Калініна, 23 Вересня, Героїв Сталінграду, Артема, Гоголя, Комсомольська. В цьому році виділили трохи більше 40 мілйонів на поточний ремонт доріг. Сподіваюся, що погода нам позволить і ми справимося згідно з планом, бо у нас заплановано іще капітальний ремонт доріг»
Зокрема до капітального ремонту у Полтаві планують приступити вже на початку Червня.Тоді мають завершитися весняні дощі і встановитися погода, в яку найкраще ремонтувати дороги. Оновлення торкнеться найважливіших транспортних артерій міста.
Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів
 «Із таких великих … на вулиці Фрунзе плануємо капітальний ремонт. Вулицю Тевелєва плануємо відремонтувати. Ділянки по вулиці Комсомольська. Вулицю Пушкіна. Тобто дуже серйозний ремонт доріг»
Загалом на капітальний та поточний ремонти полтавських доріг з міського бюджету цього року як і минулого виділили 160 мільйонів гривень. За ці кошти у 2015 році було відремонтовано 325 квадратних метрів дорожного покриття, зокрема на вулицях Великотирнівська, Маршала Бірюзова та площі Зигіна.