Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Полтава долучилась  до наймасштабнішої  щорічної  акції «Зробимо Україну чистою разом»
39

Полтава долучилась до наймасштабнішої щорічної акції «Зробимо Україну чистою разом»

«Зробимо Україну чистою разом» - під такою назвою 23 квітня відбудеться наймасштабніша щорічна Всеукраїнська акція, спрямована на формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами. Зокрема, планують прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку.
Максим Макуха, обласний координатор акції «Зробимо Україну чистою-2016»
 «Ця акція має мережеву структуру. Її організатором є організація «Let’s do it, Ukraine». Ця організація, що знаходиться в Києві шукає собі представників по всій Україні. В Полтаві – це ми, але як частина великого руху «Let’s do it»

Загалом у Полтавському регіоні на Великому суботнику, - як його називають координатори акції, - волонтери мають прибрати близько ста локацій, серед яких парки та зони відпочинку.
 Максим Макуха, обласний координатор акції «Зробимо Україну чистою-2016»
«До нас долучилися Кременчук, Пирятин, Миргород, Шишаки і Комсомольськ»

У Полтаві, шляхом відкритого голосування, було визначено 10 локацій, які потребують першочергової допомоги волонтерів у наведенні порядку: 1) Гайок, від вулиці Карла Лібкнехта до вулиці Нижньо- Млинської); 2) Кінцева зупинка Вороніна (несанкціоноване звалище); 3) Набережна річки Ворскла (від готелю «Турист» до об’їздної); 4) Огнівські ставки; 5) Гришкин ліс; 6) Спуск від Білої Альтанки; 7) Дендропарк; 8) Співоче поле імені Марусі Чурай; 9) Спаський оглядовий майданчик; 10) Узбіччя під мостом Половки-Браїлки.

А по завершенні прибирання полтавці матимуть змогу добре відпочити та відволіктися від буденних проблем на екологічному фестивалі «ЧистоFest Сади!».
 Маргарита Мостова, менеджер ГО «ЕкоЛтава»
 «Це є таке продовження для людей, що долучилися до Великого суботника. Тобто 23 квітня в парку Перемоги буде свято із залученням ініціативних груп, майстрів Полтави. Буде багато локацій: для дітей, для старшого покоління, для студентів.

Організатори акції у Полтаві, серед яких і громадська організація «ЕкоЛтава» закликають полтавців не залишатися байдужими до свого міста та запрошують усіх охочих долучитися до Великого прибирання, яке відбудеться 23 квітня.