Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Лідер фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко готує подання до Конституційного суду
68

Лідер фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко готує подання до Конституційного суду

Представники Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» скептично ставляться до нового уряду. Вони вважають,-ці люди не можуть керувати державою. Вони впевнені новий уряд такий же недієздатний як і його попередники під керуванням Яценюка.

Руслан Богдан, депутат Полтавської обласної ради фракція ВО «Батьківщина»
«Це купка недолуга, купка бездарів, яка паратизувала і продовжує паратизувати на тілі українського народу. Як ті гриби висмоктують з дерева соки, отак вони з українського народу відсмоктували. Який це уряд? Жодної обіцянки вони не виконали, недолугі і просто жахливі дії»

Крім того,-додає Руслан Богдан, депутат Полтавської обласної ради з кожним днем життя українців погіршується. А країна,-через діяльність коаліції у парламенті, яка працює на клани та екс-регіоналів продовжує свій занепад.

Руслан Богдан, депутат Полтавської обласної ради (фракція ВО «Батьківщина»)
«Як цей уряд можна назвати нормальним, чи поміркованим, жлдної обіцянки. Що вони зробили, обклали пенсії податками, аграріїв податками і заробляють гроші на війні. Коаліцію, як її можна назвати коаліцією, якщо там 206 депутатів заявили, що не будуть з регіоналами робити коаліція вот вам і коаліція»

Думку однопартійців підтримує і лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Каже,- готують подання до Конституційного суду щодо голосування по прем»єру та уряду. Якщо 45 народних депутатів поставлять свої підписи, це звернення одразу передадуть до суду.
Тимошенко пояснила, що згідно процедури, спочатку парламент мав затвердити склад Кабміну, потім уряд мав напрацювати програму дій разом з громадянським суспільством, профспілками, фахівцями та академічним середовищем, зробити цю програму дієвою.
Далі слід було зібрати засідання уряду, проаналізувати і прийняти програму дій і лише після цього програму винести на затвердження Верховної Ради, яка мала би вивчити, обговорити цю програму і затвердити. Крім цього , деяких міністрів мав вносити президент, а не прем"єр.

Юлія Тимошенко, лідер фракції ВО «Батьківщина»
«Я звертаюся сьогодні до Самопомочі, до Єврооптимістів, я прошу, давайте ми таке конституційне подання зробимо»
 «Я знаю, що там є декілька справжніх конституційних суддів, які напишуть думку і вся країна дізнається, що відбулося в парламенті»

Батьківщинівці вважають уряд не може працювати ефективно, якщо починає свою діяльність з порушення законодавства.