Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Київський   театр  «Тисячоліття» завітав до нашого міста
187

Київський театр «Тисячоліття» завітав до нашого міста

«Все що ми робимо - це про тебе,
кожна історія - це про тебе,
кожен виступ - це для тебе! » з таким дивізом актори Київського театру «Тисячоліття» щоразу виходять на сцену. Щоб дати можливість полтавцям отримати яскраві враження, приємні переживання та відчути себе частиною великого театрального світу, з новими виставами актори театру «Тисячоліття» завітали і до нашого міста.
 Анатоль Фон-Філандра, актор, режисер театру «Тисячоліття»
 «Це такий молодий театр, нам лише три роки, але активний, є якісь результати, анс запрошують на гастролі, взагалі ми дуже багато подорожуємо»

Актор театру Денис Тємірязєв до колективу приєднавс минулого року, пригадує, що був вражений злагодженістю команди та її творчим потенціалом.

 Денис Тємірязєв, актор театру «Тисячоліття»
«Мені подобається театр, бо це, в першу чергу, команда людей, яких об’єднують амбіції, і успіх театру – це успіх кожного із нас»

Театр «Тисячоліття» був створений в 2013 році. За три роки наполегливої роботи колектив напрацював великий репертуар, більше десятка вистав. Деякі із них вони привезли із собою до Полтави.
«Мене звати Хома Брут» - всім добре відома історія про бурсака Хому і дочку пана сотника, за повістю «Вій» М. В. Гоголя. З неї виокремили найцікавіші моменти та додали власного бачення.

 Анатоль Фон-Філандра, актор, режисер театру «Тисячоліття»
 «Ми зіштовхуємо якусь містику, якісь вірування, звичаї з побутовими ситуаціями, з побутовою історією» «Взагаля для нас ця вистава – подія. Ми постараємося і для глядача це зробити подією»

«Елла» - вистава за мотивами всім відомої казки про Попелюшку, але перероблена на новий лад. І як обіцяють актори театру: задоволення від перегляду отримають не тільки діти, а і їхні батьки.
 Денис Тємірязєв, актор театру «Тисячоліття»
 «Перероблена так, щоб цікаво було всім, не тільки дітям, але й дорослим. Ми актори намагаємося працювати кожного разу інакше»

А також полтавці зможуть побачити комедійну виставу «Ремонт, або реставрація почуттів» - історія про те, як зробити свій побут цікавішим та різноманітнішим.