Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Міський голова відзначив найактивніших волонтерів Полтави, що допомагали бійцям у зоні АТО.
41

Міський голова відзначив найактивніших волонтерів Полтави, що допомагали бійцям у зоні АТО.

У Полтаві влаштували відкритий урок національно-патріотичного виховання молоді. Ініціювало його громадське об’єднання «Патріот». Захід провели в рамках програми «З Україною в серці!» за підтримки міського голови Олександра Мамая. Перед урочистою частиною учні мали змогу побачити цілий ряд справжньої бойової зброї.

Олег Гавриленко, майор Збройних сил України
"Всі бажаючі, хто підходили, крутили, пробували. Єдине - на зуб не куштували. "

В урочистій атмосфері міський голова нагородив полтавських волонтерів та бійців зони АТО. Наголосив, що такі заходи важливі для розвитку міста та країни вцІлому.

Олександр Мамай, міський голова
" Ми всі прекрасно розуміємо, що майбутнє нашої країни, майбутнє нашого міста все-таки буде на плечах нашої молоді, підростаючого покоління. І сьогодні їм треба втілити в мозок, в душу цей патріотизм, щоб вони дійсно знали, що наша країна - єдина, унітарна. І ніхто не має права посягати на нашу країну. "

Олександр Мамай каже, волонтерські громадські об’єднання місто фінансує, але нерідко доводиться і власним коштом допомогти бійцям. Продукти харчування, теплий одяг, а то і просто паливо, щоб транспортувати вже зібрану гуманітарну допомогу. За цим часто звертаються до міського голови. «Хотів чи ні, а вже також став волонтером», - напівжартує мер . Для нагороджених на концерті прозвучали безмежні слова подяки і від представників обласної влади.

 Валерій Головко, голова Полтавської облдержадміністрації
" Я дякую всім волонтерам, які запросили на цей відкритий урок патріотизму. Те, що вони роблять, оцінять не тільки діти сьогоднішні, покоління завтрашнє "

Полтавські школи до такого відкритого уроку патріотизму також підготувалися. Перед концертом відвідувачі оглянули виставку учнівських робіт на патріотичну тематику. Волонтери кажуть, дарунки від дітей у зоні АТО чекають не менше гуманітарної допомоги. Такі речі лікують душу.

 Володимир Савченко, волонтер, приватний підприємець
"Ну я бачив сльози в хлопців, які воювали, бачили на передовій смерть. І як ми приносили їм ці дитячі подарунки, малюнки, вони плакали "

Завершився захід виступами полтавських хореографічних колективів та вокалістів. Номери показали тематичні, пов’язані з патріотичним вихованням. Деякі з виступаючих бували у зоні АТО, аби підтримати українських бійців. Такий досвід виливається у нові тексти, музику, але краще - кажуть артисти, шукати натхнення деінде, а жахи війни залишити у минулому.