Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Днями  у  театр ім. Гоголя  відбувся звітний концерт «Студентської весни» від педуніверситету
49

Днями у театр ім. Гоголя відбувся звітний концерт «Студентської весни» від педуніверситету

Цілу весну в Полтавській області проходять звітні концерти навчальних закладів у рамках конкурсу «Студентська весна». Проводиться такий захід щороку. Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка присвятив підсумковий звіт талантів письменнику Івану Франку.
На сцені - феєрверк яскравих номерів, а за лаштунками - напружена атмосфера. Учасники кажуть, готувалися довго, натхненно і старанно. Студентська весна - конкурс серйозний, йдеться не просто про виступ, а про честь закладу.

 Андрій Пупко, учасник конкурсу
"Підготовка до даного концерту проводилася заздалегідь тому, що це один із найважливіших концертів для кожного вищого навчального закладу. І для нашого не виключення. "

Серед номерів багато підготовлено саме для цього концерту, інші ж давно відомі, ті, які вибороли велику кількість нагород на обласному, міжнародному рівні. Розпочався концерт прим»єрою - невмирущим гімном двох українських геніїв Івана Франка і Миколи Лисенка. Студентська весна - проект величезний, журі каже, за день переглядали по 5 - 6 програм, якщо мова йде про обласні навчальні заклади. Організатори провели значну роботу.

Дмитро Соколов, голова журі
" Більше 2000 учасників цього мистецького дійства, яке в цьому році відмітило 15 років, показали свою творчість на сценах своїх навчальних закладів "

Взагалі учасників студентської весни понад дві тисячі, а тому нагороджуватимуть їх у кілька етапів. Найкращі ж номери зберуть у святковий гала-концерт усіх полтавських вузів , який і буде достойним завершенням конкурсних днів.