Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Футболісти-іноземці полтавської «Ворскли» прозвітували про свої доходи за минулий рік.
48

Футболісти-іноземці полтавської «Ворскли» прозвітували про свої доходи за минулий рік.

1 січня 2016-го в Україні розпочалася кампанія з декларування доходів громадян. В її рамках в Полтаві відбулося зіркова подача звітності. Футболісти -іноземці полтавської Ворскли, які набули статусу резидентів, бо проживають на території України тривалий час, повідомили до міської податкової про отримані в 2015-му доходи. З процедурою,-кажуть, вже знайомі, бо проходять її вже не вперше.

Арменд Даллку, гравець ФК «Ворскла»
«Я уже каждый год заполняю декларацию, специалист у нас прекрасный, мы с удовольствием как приглашают, приезжаем. Призываем всех доходы декларировать…»

Младен Бартулович, гравець ФК «Ворскла»
 «Я делал в Днепропетровске раньше, первый раз в Полтаве, такая же процедура всё нормально в принципе. 10 лет нахожусь в Украине»

Заповнити декларацію про доходи,-кажуть податківці, не важко. Головне-мати при собі пакет необхідних документів.

Тетяна Гуржій, головний державний інспектор Відділу організації роботи ДПІ у м. Полтаві
 «Для заповнення декларації про майновий стан і доходи громадянину необхідно мати документ, що посвідчує особу-паспорт, ідентифікаційний номер та довідку про доходи, заробітну плату»

Фахівці зазначають,- деклараційна кампанія триватиме до 1 травня. Щоб повідомити про свої доходи необхідно звернутися до Центру обслуговування платників міської податкової інспекції.