Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
В ПНТУ ім. Ю.Кондратюка пройшов 2 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіки підприємства».
184

В ПНТУ ім. Ю.Кондратюка пройшов 2 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіки підприємства».

Вже вп`яте на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся 2 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з «Економіки підприємства».Навчальний заклад обрали не даремно, бо він є одним із найвідоміших в Україні осередків підготовки високопрофесійних фахівців, в тому числі й економічного профілю. Привітав учасників та побажав їм достойно показати свої знання ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка Володимир Онищенко.

Володимир Онищенко, ректор Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка
«Мені хотілося б побажати Вам успіхів, максимально реалізувати себе, дійти до мрії з якою Ви приїхали. Хотілося б побажати членам журі і це наша домовленість максимально об»активної оцінки під час перевірки робіт»

Щоб виконати конкурсні завдання необхідно продемонструвати рівень, як практичної, так і теоретичної підготовки. Вони зроблені у вигляді тестів та задач, де тільки 1 правильна відповідь.

Віра Чевганова, зав. кафедри економіки і підприємства Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка
 «Это комплексное испытание специальности «Економика предприятий», это дисциплины проэктный анализ, управление вытратами, экономика пыдприемства, праці. Испытание очень серьёзное, все 4 часа пишут этот екзамен, потом мы подводим результаты. Объективность обеспечивается тем, что работы зашифрованы, дети находяться в 3 разных аудиторіях»

Цьогоріч, до 2 етапу Всеукраїнської олімпіади з «Економіки підприємства» увійшло понад 130 студентів з різних навчальних закладів України. Вони є переможцями 1 етапу змагання. Попри хвилювання намагаються продемонструвати гідні знання з дисциплін.

Анастасія Шикіло, студентка 5 курсу Полтавського національного технічного університету ім. Кондратюка
 «Олімпіада-це завжди знайомство із майбутніми блискучими фахівцями це цікаві задачі, продемонструвати знання на практиці»
 «Хочеться показати гарний результат, не підвести мою кафедру»

Валерій Сиров, студент Харківського економічного університету ім.. Кузнеця
 «Такі заходи, як олімпіаді, суттєво відрізняється від звичайного навчального курсу, які дають нам в університеті. Ці завдання мають підвищений рівень важкості, хочеться попробувати себе на більш підвищеному рівні, позмагатися з кращими студентами нашої держави»

А оцінювали роботи студентів- провідні науково-педагогічні робітники з різних ВИШів України. Зазаначають,- учасникам для перемоги необхідно показати високий рівень знань та впевненість в своїх силах.

Галина Филюк, голова журі, зав. кафедри економіки і підприємства Київського національного університету ім. Шевченка
 «Які складні б завдання не були, завжди у завданні, якщо уважно його почитати є 30% відповіді. Насамперед, треба бути уважним, щоб зрозуміти суть і вимоги, які ставляться до тебе»
«Тут зібралася українська національна економічна еліта, яка в майбутньому буде вирішувати завдання, які стоять перед нашою країною. Я впевнена, всі вони з цими завданнями повинні справитися»

21 квітня відбудеться урочисте нагородження переможців дипломами та цінними подарунками.