Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Полтавська ліга КВН почала відбирати найкращих для фіналу
80

Полтавська ліга КВН почала відбирати найкращих для фіналу

Перша Полтавська ліга КВН почала відбирати найкращих для фіналу. Спочатку провели фестиваль, на якому визначилися зі складом сезону, тепер проведуть планові ігри за класичною схемою гри веселих та най ітливіших. Нині за можливість виходу до наступного туру боролося 6 команд. Формат проведення залишився незмінним, побільшало тільки глядачів. А команди з кожним роком достойніші.

 Олександра, команда «Моя принцеса»
" Уровень очень высокий потому, что столько хороших команд, шо я прям не знаю чи ми победим, я так переживаю "
Команди хвилюються, готуються, а члени журі діляться своїми враженнями і прогнозами на сезон. Кажуть,- попрацювати за суддівським столом доведеться не менше, ніж на сцені. КВН відходить від класичних форматів, деякі команди навіть специфічні.

Олександр Сахарок, головний редактор, член журі
" Очень разнообразные стили, жанры у каждой команды. У каждой команды есть свое какое-то особенное представление. "

Організатори попіклувались і про грошові нагороди для переможців. На чверті ставки невеликі, на фінал будуть більші.

Альона Луценко, координатор
" Победитель сегодняшней игры получит тысячу гривен, а так-же возможность пройти в фінал и в финале получить 15 тысяч гривен."

 У разі перемоги гроші витратять знову ж на КВН, нову форму, поїздки до інших міст, діляться своїми планами учасники. Намагаються на місці не сидіти, розвиватися. Деякі команди мають чим пишатися.
"Чувак ездил на «Рассмеши комика». Все смотрели и мама, бабушка, учительница по математики. А мы такое. "

Кор: Усі команди налаштовані на успіх, обіцяли, що навіть у четвертинках фіналу буде достойна гра і справжня конкуренція

 команда «Дуэт Французы»
" Тут щас одна четверта фінала. Ми готові рвать і мєтать, шоб буть в полуфіналє, потом в фінал хочем. Ми така команда, шо можем. "

У Полтаві провели свято гарного настрою та сміху. Жителів міста ще чекають полу фінальні ігри. А щоб насолодитися кращими доведеться чекати осені, фінал проводитимуть тільки після літніх канікул.