Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
На судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса прибув нардеп Антон Геращенко
91

На судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса прибув нардеп Антон Геращенко

25 квітня на судове засідання по справі мера Харкова Геннадія Кернеса та двох його охоронців Віталія Блинника і Євгенія Смицького прибули усі обвинувачені, а також обоє потерпілих Сергій Ряполов та Олександр Кутянін. Головним доповідачем на слуханні виступив відок з боку державного обвинувачення- учасник подій, нардеп Антон Геращенко. Він детально описав події січня 2015 року у Харкові. Зокрема, як на них з Андрієм Васильєвим та Олександром Кутяніним вперше напали біля готелю «Національ».

Антон Геращенко , відок з боку державного обвинувачення, народний депутат України
"В тот момент…Кернесу Г.А. "

Позаштатний радник глави МВС Антон Геращенко розповів і про те, як сталося викрадення Сергія Ряполова та Олександра Кутяніна. Каже - зв»язок із ними тримав через соцмережу вайбер. Додаткові питанні Геннадія Кернеса з цього приводу викликали суперечки у між учасниками процесу.

Геннадій Кернес , обвинувачений
"У дискусію втрутився прокурор Олександр Ганілов і словесна перепалка почала набирати обертів."

Допит народного обранця тривав понад п»ять годин. Після цього адвокат Кернеса Лідія Ізовітова звинуватила Геращенка у порушенні презумпції невинуватості підсудного. Аргументувала - Геращенко у мережі фейсбук викладав факти з судової справи та медичні дані Геннадія Кернеса, що не дозволено законом. Кернес та його охоронці не визнають провину і заявляють про фальсифікацію справи. Нагадаємо - їм загрожує до 15 років ув'язнення. Наступне засідання призначили на 16 травня.