Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп»
304

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп»

«Мы собрали всех друзей и подруг, посмотри сколько талантов вокруг, а может ты танцуешь или поёшь скорей поспеши, ждёт этот фестиваль, это новый хит выходи на сцену к нам, станешь знаменит»

Вже традиційно наприкінці квітня в Полтаві проходить Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зоряний олімп». Цього року за звання переможців конкурсу та звання Гран-Прі змагалися понад 2000 конкурсантів представників більшості областей України. Незмінний ідейний натхненник конкурсу талантів Віталій Нечитайло зазначає,- щороку «Зірковий олімп» вражає глядачів своєю динамічністю та феєричністю.

Віталій Нечитайло, президент Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв ”Зоряний олімп”
 «Мені приємно, що в коло наших друзів приходять все нові творчі особистості, вносять свої родзинки, а інколи і цікаві кардинальні речі для того, щоб наш фестиваль ставав краще, краще. Я дружу з іншими організаторами Міжнародних фестивалів-конкурсів і вони нам заздрять, по-гарному, що в нас таке чудове місто і люди з радістю сюди приїжджають»

Протягом 2 днів учасники захоплювали членів журі своїми концертними програмами. На сцені демонстрували свої вміння з вокального мистецтва, хореографії, цирку, інструментальної музики, розмовного жанру. Найкращі номери конкурсу учасники продемонстрували на Гала-концерті. Компетентне журі професіоналів з різних сфер мистецтва називають це масштабне дійство святом.

Герман Юрченко, голова журі Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв ”Зоряний олімп”, Народний артист України
 «Свято наших талантів, свято майстерності, творчості художніх керівників. Це свято Вас батьків, свято нас-членів журі і всього залу. Вітаю Вас зі святом»

Наталія Май, голова журі Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв ”Зоряний олімп”, Заслужена артистка України
 «Це були 3 незабутні дні, скільки радості, переживань. Батьки, педагоги. Спасибі за таких класних талановитих дітей, я отримала величезне задоволення сидячи в журі і дивлячись і слухаючи їх. Перемог Вам, щастя, злагоди, миру»

Члени журі додають,- дуже важко було оцінювати виступи конкурсантів. Бо більшість з них виступили на високому рівні. Але з фаворитами визначитися все ж вдалося.
Лариса Борисенко, член журі Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу мистецтв ”Зоряний олімп”
 «Цьогоріч дуже вразила хореографія. Всі керівники зробили постановки досить тематичні, досить професійного рівня»
 «Дуже мені сподобалося, що діти зрозуміли, що їм»
«Керівники намагалися донести і не було порожніх поглядів. Діти були в постановці, в цьому соку варилися, ідеально»

Кращих нагородили сертифікатами на поїздку до літнього табору відпочинку в Болгарію, дипломами лауреатів та кубками. Володарями Гран-Прі стали - «Енерджі» з Харкова та «Квіти Поділля», з Вінниці які отримали найвище визнання публіки та журі.Колектив «Енерджі» виправдав свою назву, бо вразили глядачів своєю шаленою енергетикою та хореографією. Євгенія Андрюхіна, керівник студії сучасного танцю «Енерджі» зазначає,- в Зоряному олімпі взяли участь вперше, готуючись до нього не сумнівалися, що поїдуть з Полтави з перемогою.

Євгенія Андрюхіна, керівник студії сучасного танцю ”Енерджі”
 «Ті номери, котрі ми привезли на цей фестиваль вони були креативні, не такі, як всі інші, було щось нове, феєричне. Я дуже-дуже радію від того, що журі це оцінили своїми дуже теплими словами. Це дуже велика нагорода за труд мій, дітей, батьків»

Наступного року,- кажуть переможці, також приїдуть на конкурс, аби показати глядачам нові вражаючі концертні номери.