Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
Цими вихідними вся Полтава піднялася, щоб навести у місті лад.
48

Цими вихідними вся Полтава піднялася, щоб навести у місті лад.

Понад 5000 полтавців в рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції «Зробимо Україною чистою разом» прибирали місто. Вони навели лад у парках, на вулицях та почистили набережну Ворскли і ставків на Огнівці. Мер Олександр Мамай зазначає,- приємно, що до акції долучилася така велика кількість небайдужих.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
«Суботник-це свято. Люди можуть поспілкуватися між собою. Кожен хоче причепурити своє місто. Сьогодні майже з 7 години ранку вже працюють наші двірники, з 7 години ранку працюють комунальні підприємства і на 9 ранку долучилися і школи, ПТУ, технікуми, лікарні. Прибирали наш Полтавський міський парк, його прибрали на відмінно»

Працівники виконавчого комітету міської ради також взяли участь в масштабному суботнику. На Супрунівському шляхопроводі пофарбували понад 2000 метрів відбійників. Кажуть,-такі акції-це можливість не тільки вийти з кабінетів і поспілкуватися з колегами поза їх стінами, а і зробити місто красивим та чистим.

Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради
 «Суботник, я думаю, потрібен в першу чергу, щоб об»єднувати людей. Спільна праця згуртовує це одна із частин тімбілдінгу, я думаю»
«Я ще хочу посадити в Гришкіному лісі на могилі тих 2000 тисяч полтавців, яких розстріляли в роки війни в тому лісі барвінок. Саме могила є, яка плекає їх пам»ять, але вона дуже пуста»

Олексій Чепурко, заст. міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ)
 «Як в народі кажуть гуртом і батька легше бити, тому от ми гуртом і робимо наступ на сміття, наступ на речі, які радують наші очі. Я думаю, все в нас получиться. Я проїхався зараз по місту бачу, що і комунальні всі працюють, але ще більше радує-багато полтавців вийшли сьогодні допомагати комунальним службам наводити лад в місті»

Ганна Гусєва працює двірником близько 30 років. Ініціативу акції підтримує,-розповідає,-завдяки небайдужим полтавцям дуже швидко прибрали місто.

Ганна Гусєва, двірник
«Це ж велика помощь, як вийде людина допоможе щось зробити це ж буде і для неї хорошо і для нас велика поміч. Територія велика в нас дуже зелене місто, багато всього цього шо падає треба прибрати, щоб наше місто цвіло, наша Полтава найкраща, вона цвіте і процвітає і ми з нею будемо цвісти і процвітати»

Тепер головне,-кажуть учасники прибирання, підтримувати належний вигляд міста і не смітити.