Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві відбулася зустріч представників міської та обласної рад з активом громадських організацій чорнобильців
66

У Полтаві відбулася зустріч представників міської та обласної рад з активом громадських організацій чорнобильців

Напередодні тридцятих роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Полтаві відбулася зустріч представників міської та обласної рад з активом громадських організацій чорнобильців.Чорнобильська аварія вважається однією з наймасштабніших техногенних катастрофою в історії людства. І скільки життів вона забрала достовірно не відомо і по цей день. Проте жертв могло бути і значно більше, аби не оперативна робота ліквідаторів . Їхня роль в цій сумній історії має величезне значення - нагадують представники міської та обласної рад, тому владі в жодному випадку не можна стояти осторонь їхніх проблем. Секретар міської ради Оксана Деркач зауважила, що міська влада постійно переймається проблемами ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Так з нагоди тридцятої роковини для них передбачено допомогу згідно з міською цільовою програмою «Турбота», яка покликана здійснювати соціальний захист полтавців.

Оксана Деркач, секретар міської ради
«У цій програмі передбачені кошти. Підготовлений проект рішень, щоб кожному, хто має якесь відношення до ліквідації аварії, виділити кошти. Загальна сума 350 000. сесія буде 27 квітня, і я сподіваюся, що депутати підтримають»

Проте не тільки від міської та обласної влади залежить фінансова захищеність ліквідаторів. Тому на заході, обговорили і ті програми, які потрібно ініціювати на рівні держави.
 Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
 «Це і пільгове перевезення, і будівництво житла для ліквідаторів. Тобто низка проблем, які накопилися, і ми їх будемо обговорювати»

Також на зустрічі Оксана Деркач та Валерій Головко почесними грамотами нагородили ліквідаторів Чорнобильської аварії та голів громадських організацій чорнобильців..