Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
На схід країни відправився агітаційний потяг
48

На схід країни відправився агітаційний потяг

В рамках Всеукраїнської акції "Потяг єднання України" Труханівська Січ" на схід країни попрямував агітаційний потяг. Щоб підняти патріотичний дух громадян, сприяти волонтерському руху, до окупованої території поїхали волонтери, педагоги, журналісти, документалісти, художники, громадські діячі та військові.Всього понад 200 бажаючих.
 Микола Бондар, волонтер, отаман
«Ми їдемо не вчити зараз на схід, ми їдемо в гості до таких же волонтерів як і ми. Веземо привітання від ваших дітей, від наших. Веземо з собою ряд майстер класів: тактична медицина, мінна безпека для військових і інформування про вибухонебезпечні предмети для дітей та цивільного населення»

Склад потягу у столиці формувався два дні - небайдужі люди зі всієї України звозили подарунки солдатам. І 20 квітня о пів на десяту Поїзд єднання рушив з Києва. Дорогою він зупинявся в обласних центрах, о 14:20 він прибув і до Полтави.
Віталій Нікіпелов, заступник міського голови
 «Ідея цього агітпотягу вона ширша, вона полягає в тому, щоб об’єднувати, згуртовувати Україну. Вона має право на підтримку і сьогодні ми вітали учасників цієї події»

Полтавці не втратили можливості передати посилки нашим захисникам зібрали гуманітарну допомогу. Зокрема до акції долучилися школярі міста.
«Ми передали солодощі, і саме таке необхідне. Це кава, печиво, а саме головне, це наші листи, щоб вони поверталися живими з подякую»
Поїзд єднання зробить зупинку іще в Харкові, а звідти відправиться до окупованої території. Там пробуде 10 днів та 29 квітня повернеться до столиці. На зворотному шляху потяг також буде робити зупинки в обласних центрах, де жителі отримають подарунки уже від наших захисників.