Програма «Життя міста»

У розділі: 14456 відео | АрхівRSS
Полтава вступить до Всеукраїнської асоціації міст України. Із чергової сесії міської ради
62

Полтава вступить до Всеукраїнської асоціації міст України. Із чергової сесії міської ради

Четверта сесія міської ради сьомого скликання тривала 3,5 години. За останні місяці її можна вважати однією з найкоротших. Перше питання порядку денного вступ міста до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування. Мова йде про Асоціацію міст України. Щороку з міського бюджету, за участь в ній виділятимуть 80 тисяч гривень.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова
 «3 чи 4 роки назад мене, як міського голову не влаштовувала сама робота з асоціацією і мені здавалося, що ми тільки платимо курс тільки 8 був, мені здавалося 10 тисяч доларів платимо не зрозуміло куди і для чого гроші сплачуємо, попробуєм»
 «Можемо зайти, можемо вийти все в наших повноваженнях. 1 місто обласного значення не знаходиться в асоціації міст України, давайте спробуємо, можливо дасть нам якийсь додаток»


На черговій сесії внесли зміни до рішення щодо відведення земельних ділянок за адресою вулиця Сінна 20 а для обслуговування мечеті. Більшість народних обранців підтримали пропозицію, Свободівці проголосували проти.
Крім того,-на пленарному засіданні вносили зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста на наступний рік, також затвердили програму капітального ремонту ліфтів, виділивши додатково на ці цілі кошти. Головним ініціатором додаткового фінансування на потреби сфери виступив Андрій Матковський. Він впевнений - люди сьогодні стикаються з проблемами, які повинні вирішувати міська влада.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
«У нас більше 40 будинків будуть ремонтуватися дахи, водостічні мережі, роботи з будівництва мережі, каналізації на Грушевського, Київського шосе, дитячі садки отримають новенькі павільйони і дуже багато буде зроблено. Ми спочатку повинні навести лад в наших комунальних будинках, а потім розмовляти про створення ОСББ»
 «Нам спочатку треба показати людям, що працює ЖКГ, гарно ремонтуються будинки, вивозиться сміття, а потім піднімати питання про тарифи»

На засіданні одностайно депутати підтримали питання реалізації Програми «Турбота» в частині виплати за пільговий проїзд окремим категоріям населення. Також не виникло і суперечок по затвердженню відшкодування витрат за пільговий проїзд в тролейбусах учням загальноосвітніх шкіл. Юні полтавці й надалі будуть безкоштовно їздити комунальним транспортом до місця навчання та додому.
Депутати загалом розглянули близько сорока питань порядку денного.