Програма «Життя міста»

У розділі: 13833 відео | АрхівRSS
Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури
31

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури у Полтаві оголосили переможців голосування Конкурсу на кращий проект опорних шкіл в рамках Децентралізації середньої освіти. Основна мета створення так званих опорних шкіл- забезпечення якості освіти та рівного доступу до неї.
 Ганна Галушка, начальник відділу фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки ОДА
 «За результатами поіменного голосування визнано найкращі проекти опорних шкіл, це школи Шишак, Зінькова та Чутова»
Згідно з програмою опорних шкіл кожне найменше село буде мати початкову школу, по завершенню якої учні будуть відвідувати опорні школи, з належним устаткуванням кабінетів передусім фізики, хімії, біології та з належним кадровим складом, що будуть створюватися в усіх регіонах.
Щоб опорні школи запрацювали уже з наступного навчального року на комісії пропонували розділити між трьома закладами залишки освітньої субвенції в сумі понад вісім з половиною гривень.
 Ганна Галушка, начальник відділу фінансової та кадрової роботи Департаменту освіти і науки ОДА
 «Це в рівних частинах виходить по 2 859 500 гривень»

На засіданні постійної комісії також порушили питання про виокремлення Полтавського симфонічного оркестру із підрозділу театру імені Гоголя, адже ділити одну сцену між двома потужними колективами досить не зручно, - говорить головний диригент симфонічного оркестру обласного музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя Віталій Скакун. А ще, його обурює той факт, що за 16 років свого існування оркестр бував на найпрестижніших фестивалях, а вдома у Полтаві йому так і не знайшлося окремого місця.
Віталій Скакун, головний диригент симфонічного оркестру обл. музично-драматичного театру ім. Гоголя
 «По-перше, концертів мало, всього два на місяць уявляєте собі» «Ми являємося обл. структурою, ми маємо музикою радувати всю область. А виходить так, що коли приїздять актори з інших міст нам футболять, це не допустимо»

А ще голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури наголосив на тому, що сьогодні особливу увагу необхідно приділяти національно - патріотичному вихованню учнівської молоді. Під це в обласній раді планують розробити окрму програму.