Програма «Життя міста»

У розділі: 14363 відео | АрхівRSS
1-го травня закінчується кампанія з декларування доходів
58

1-го травня закінчується кампанія з декларування доходів

Народний депутат України Костянтин Іщейкін завітав до міської податкової, щоб повідомити про доходи, які отримав в 2015 році. Зазначає,-процедура для нього не нова, бо вже неодноразово її проходив. Нині,- завдяки професіоналам свої статки декларувати,-розповідає,- стало значно швидше та простіше.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України
 «Найголовніша проблема була черги, сьогодні це питання знято. Коридори були зайняті, приходилося записуватися. За цю організацію я готовий подякувати і попросити, щоб кожен проявив свідому позицію»

Крім того,-додає нардеп, завдяки офісу великих платників податків Полтави, державна та міська скарбниця значно поповнюється. За умови, якщо полтавці заявлять про свої статки відповідно до Податкового кодексу.

Костянтин Іщейкін, народний депутат України
 "Сподіваюся, що цифра понад 700 мільйонів додаткових надходжень завдяки саме вправній роботиі полтавської служби принесе відчутний ефект в розвиток економіки Полтавщини. Сьогодні держава зможе показати найкращі приклади і виховувати європейські світові підходи до Податкового законодавства"
"Люди абсолютно свідомо будуть декларувати свої статки"

До закінчення кампанії з декларування доходів та майна залишаються лічені дні. Податківці нагадують,- цю процедуру необхідно пройти полтавцям до 1 травня, в інакшому ж випадку доведеться сплатити штраф.

Ірина Моісеєва, нач.відділу адміністрування податків самозайнятих осіб ДПІ в м. Полтаві
 «ДПІ в м.Полтава звертається до жителів нашого міста завітати до Центра обслуговування платників і подати декларацію про майновий стан і доходи без порушення термінів»

Центр обслуговування платників податків знаходиться за адресою вулиця Фрунзе,155. Про доходи та майно слід повідомляти в кабінет №2 або 22. Для зручності полтавців фахівці працюють і в суботу з 9 до 16 години.