Програма «Життя міста»

У розділі: 13178 відео | АрхівRSS
Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення
41

Засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення

Із 2015 року на галузь охорони здоров»я та соціального захисту населення
в обласному бюджеті залишилось невикористаних 110 мільйонів гривень. Їх розподіл обговорювали на засіданні постійної профільної депутатської комісії обласної ради. Зокрема 22 мільйони планують спрямувати на гострі потреби лікувальних закладів. За словами Юрія Курилка, заступника директора Департаменту охорони здоров'я, в області вторинна медична ланка недофінансована з держави на 3 мільйони гривень.

Юрій Курилко , заступник директора Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
"У нас є дуже велика нагальна проблема і дуже велика нужда в медикаментах, обслуговуванні нашого обладнання, у послугах, харчуванні. "

А ще майже півтора мільйона гривень необхідно для ремонту комп»ютерного томографу Обласної лікарні. Значних затрат потребують і незахищені верстви населення. На поліпшення їх матеріального становища , організацію відпочинку, надання разової допомоги хочуть виділити майже 10 мільйонів гривень. Цьогоріч особливу увагу приділили чорнобильцям.

Людмила Корнієнко , директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА
"По тисячі гривень у поточному році буде проведено всім вдовам учасників ліквідації на ЧАЕС 320 тисяч. Раніше по 500 грн, в цьому році по тисячі гривень. Планується виділити допомогу всім дітям інвалідам, хвороба яких пов»язана з наслідками Чорнобильської катастрофи. "

Крім, цього підбивши підсумки виплати компенсацій на проїзд пільгових категорій на міжміських та міжобласних маршрутах на комісії вирішили зняти обмеження. Кажуть - дозволяє фінансовий ресурс.

Людмила Овчаренко , голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров»я та соціального захисту населення Полтавської ОДА

" Ми хочемо зробити так, щоб не обмежувати людей в кількості поїздок. Спочатку було певне обмеження, бо ми не знали яка потреба буде. На даний час ми побачили, що можемо зняти ці обмеження. "

Ця програма єдина в Україні - зазначає Людмила Овчаренко - держава всі забов»язання з себе зняла, а населення не може цього зрозуміти. Якщо пропозицію комісії приймуть на наступній сесії облради, то пільговики знову будуть безкоштовно їздити без жодних проблем.