Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
На засіданні постійної  профільної депутатської комісії ОР погодили регіональну Програму охорони довкілля Полтавської обл.  на 2016 рік
45

На засіданні постійної профільної депутатської комісії ОР погодили регіональну Програму охорони довкілля Полтавської обл. на 2016 рік

Члени постійної депутатської комісії обласної ради з питань екології та раціонального природовикорситання погодили регіональну Програму охорони довкілля Полтавської області на 2016 рік. вона спрямована на поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки. На реалізацію цих заходів із Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області виділено майже 38 млн. грн.
 Ігор Піддубний, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА
 «Також передбачаються кошти з місцевих бюджетів понад 21 мільйон гривень, з державного – понад 103 мільйони гривень, загальний осяг - 162 047 521 мільйон гривень на це рік»

Приділили увагу і програмі «Ліси Полтавщини». Ця програма, говорить, - начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко, - направлена зберігати та примножувати зелені насадження.
 Юрій Тараненко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства
«МИ єдина область в Україні, яка створює нові лисі, за за останні 7 років посадили 1,5 га лісу, ми утримує 100 га розсадників, ми збираємо насіння і робимо посадку нашими людьми»
Члени комісії погодили програму «Ліси Полтавщини» на 2016 рік. Кошти, які цього річ виділять на програму переважно буде направлено на протипожежні заходи.