Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
Юні артисти з усіх шкіл Полтави взяли участь в  конкурсі  «Розмаїття талантів»
136

Юні артисти з усіх шкіл Полтави взяли участь в конкурсі «Розмаїття талантів»

Пісні, танці та шалений настрій заполонили 27 квітня палац дозвілля «Листопад». Юні артисти з усіх шкіл зібралися на одній сцені, щоб зайвий раз довести полтавські діти найкращі. У цьому переконаний і міський голова Олександр Мамай, під його патронатом традиційно проходить конкурс «Розмаїття талантів».

Олександр Мамай , міський голова
" Діти – це наше майбутнє і сьогодні вкладати все потрібно тільки в таких дітей. Правда, діти? – Так. – Ви найкращі? – Так. "

Учасники - переможці численних міських та обласних конкурсів. Виступати для них звична і улюблена справа. Кажуть – завдяки своєму хоббі отримують не лише задоволення, а й нові знання та цінний досвід.

Катерина Доменко , учасниця концерту
"Я співаю з дитинства. Я ніде не займаюся, крім школи, але це моє хобі і я б хотіла також працювати і виступати на сцені."

Валерія Носенко та Катя Сухно , учасниці конкурсу
" На танцях я дізнаюся дуже багато різних речей. Я ходжу ще на індійські танці. Там до нас приходять і розказують про Індію. Я вже дещо знаю про неї. "

Циркова студія «Крафт» , учасники конкурсу
"Ми виступаємо майже кожен день, їздимо на змагання. Нещодавно їздили до Запоріжжя, Києва, Дніпропетровська. Займали перші місця.
 Ми любимо нашу циркову студію «Крафт» "

По завершенню розважальної програми на обдаровану малечу чекали цінні подарунки від Олександра Мамая.

Олександр Мамай , міський голова
"Ми виділили понад 4 мільйони гривень саме на придбання путівок. Розуміємо, що рік у нас соціальний. В минулому році це було 1,5 мільйони гривень, в цьому році 4 мільйони гривень. Майже тисяча дітей отримають безкоштовно путівки до табору відпочинку «Орлятко», який знаходиться в Санжарах. "

Путівки вручили директорам шкіл. Розподілять їх між учнями за рішенням педагогічного колективу кожного з навчальних закладів, адже шкільна родина знає краще, хто з дітей заслужив на подібний подарунок. Мер в свою чергу пообіцяв – особисто відвідає кожну зміну у таборі.