Програма «Життя міста»

У розділі: 13183 відео | АрхівRSS
Полтавські податківці провели брейн-ринг серед студентів
71

Полтавські податківці провели брейн-ринг серед студентів

Молодь - майбутні платники податків. Виховати їх законослухняними, ставлять за мету полтавські податківці. Для цього налагодили тісну взаємодію зі студентством.


Податкова інспекція у нашому місті вона активно співпрацює з нашим навчальним закладом. Допомагає формувати податкову культуру. Проводить лекції, зустрічі з практичними працівниками, конкурси і сьогодні у нас відбудеться брейн-ринг. На кращі знання податкового законодавства.

Як стверджують самі податківці, проведення подібних заходів допомагає зорієнтувати студентів у податковому полі, засвоїти теоретичні знання на практиці. Це знадобиться їм у майбутній професії бухгалтера чи фінансиста.

Тетяна Гуржій, головний держіспектор ДПІ у м. Полтаві
"Всім відомо, що знання краще засвоюються в процесі гри. Тому студентам цікаво, коли вони вивчаються це законодавство, а потім демонструють свої закріплені знання у процесі Брейн-рингу. А нам, податківцям і викладачам приємно, що вони із задоволенням вивчають і демонструють нам свою податкову обізнаність. "

Словом, від співпраці полтавських податківців зі студентом виграють усі. Переконані у цьому і ті, хто ініціює, і ті, хто бере участь у таких заходах.
 Олена Шевченко, студентка
" Податкове законодавство часто змінюється: якісь зміни, доповнення, а саме такі заходи вони допомагають нам бути в курсі цих новин, бути в курсі цих змін, надалі можемо бути компетентними працівниками. "

Брейн-ринг провели за участі трьох команд. Готувались до інтелектуальної гри, говорять студенти, ретельно, не шкодуючи енергії та сил.
Віктор Власенко, студент
"Мы очень долго готовились к этому мероприятию, практически 4 недели. 6 наших участников приложили очень большие усилия, чтобы показать на максимальном уровне свои знания. Мы надеемся, что победит сильнейший, т.к. все команды очень хорошо готовились."

Найсильнішою виявилася команда «Діти ринку», яка і виборола перемогу. Вітав учасників інтелектуальної гри заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Полтаві Євгеній Голенко, який побажав студентству щоденного вдосконалення своїх знань та численних майбутніх перемог. Усі-команди-учасники отримали подарунки.