Програма «Життя міста»

У розділі: 13092 відео | АрхівRSS
Полтавські поліцейські відсьогодні патрулюватимуть і на велосипедах
79

Полтавські поліцейські відсьогодні патрулюватимуть і на велосипедах

Щоб покращити мобільність патрульної поліції у Полтаві стартував пілотний проект «Патрулювання на велосипедах». 4 сучасних велосипеди стражам порядку подарувала команда «Рідного міста» на чолі з секретарем міської ради Оксаною Деркач.

Оксана Деркач, секретар міської ради, лідер команди «Рідне місто»
«Наша ГО вирішила підтримати патрульну службу, у яких є бажання створити до 20 патрульних екіпажів. Вони хочуть патрулювати місто на велосипеда, але грошей на них у поліції немає. Тому ми вирішили взяти у цьому участь. За умови, що вони будуть патрулювати Дендропарк»

При виборі мобільного транспорту, - розповідають благодійники, - керувалися такими критеріями, як якість та надійність.Адже роботи в поліцейських завжди багато і техніка має допомагати, а не підводити.
 Іван Діденко, депутат міської ради, представник ГО «Рідне місто»
 «Ми підійшли до цього ґрунтовно, це новітні велосипеди з алюмінієвою рамою, з дуже зручною посадкою і якісною тормозною системою»

До вподоби ініціатива «Патрулювання на велосипедах» і самим патрульним, адже раніше оглядати парки та зони відпочинку вони могли лише пішки, що займало багато часу. Тепер же за той самий час проконтролювати можна буде значно більше території. А на таких зручних велосипедах, - зазначають патрульні, - робота буде тільки в радість.
 Артем Прокопенко, рядовий Управління патрульної поліції в м. Полтава
 «Це пришвидшить нашу роботу. Раніше ми могли по Дендропарку лише пішки ходити, тепер же будемо на велосипедах їздити. Це збільшить обсяг нашої роботи, який ми маємо виконати»
 Євген Яковенко, командир батальйону Управління патрульної поліції в м. Полтава
 «Я конечно проехался не так уж много, но я до этого ездил на таких моделях и думаю, что патрульным будет очень удобно. Мы приобретем шлемы для безопасности патрульных и форму. А то летом в этих штанах не очень практично будет. Будем думать шить.

А ще патрульні хочуть над дизайном велосипеда попрацювати, і уже з наступного тижня планують приступити до патрулювання. В першу чергу патрулювати будуть Дендропарк, проте залучати мобільний транспорт будуть і для огляду інших громадських місць.

У майбутньому полтавські правоохоронці планують створити іще декілька мобільних груп для патрулювання на велосипедах, щоб якомога більше місць громадського відпочинку забезпечити порядком.

 Оксана Деркач, секретар міської ради, лідер команди «Рідне місто»
«Хочу звернутися до ПП у яких є можливість долучитися до ініціативи зробити наше місто кращим»