Програма «Життя міста»

У розділі: 13843 відео | АрхівRSS
10 полтавських учасників антитерористичної операції отримали соціальні картки
54

10 полтавських учасників антитерористичної операції отримали соціальні картки

Півтора місяці тому в Україні стартувала програма соціально -правового забезпечення учасників антитерористичної операції на Сході України. В її рамках близько 7 тисяч бійців отримали соціальні картки. Цими вихідними їх вручили і 10 полтавським воїнам. Маючи відповідну картку вони зможуть отримати знижки в магазинах та безкоштовну допомогу.

Руслан Руденко, голова правління ВО учасників АТО «Українці разом»
«Вона діє, як платформа, яка об»єднає український бізнес, учасників АТО і волонтерів, які допомагають учасникам АТО. Ця картка дає можливість знижки у Всеукраїнських торгівельних мережах, надає безкоштовну правову допомогу і послуги адвоката, психологічну допомогу, медичну допомогу. Вже ряд торгівельних мереж по всій Україні зголосилися надавати знижки для учасників АТО. Це 10-15% в залежності від тих послуг, які надають»

Боєць батальону «Полтава» Іван один із перших полтавських учасників АТО отримав соціальну картку. Поки що про її переваги,-зізнається, не знає.

Іван, боєць батальйону «Полтава»
«Дадуть карточку, там же шось буде написано»
 «Позвонили, сказали колеги по батальйону, що така буде процедура, потрібно приїхати і я приїхав»

Нині таку картку можна отримати в Зінькові та Гадячі, але незабаром для зручності відкриють територіальне відділення і в Полтаві.