Програма «Життя міста»

У розділі: 11941 відео | АрхівRSS
До Дня Європи в Україні в нашому місті влаштували Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».
63

До Дня Європи в Україні в нашому місті влаштували Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини».

21 травня-в Україні День Європи. До цієї події, в Полтаві 2 рік поспіль проходить Міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини». Його мета-привернути якомога більше туристів до нашого регіону.

Лариса Оніщук, заст. нач. Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
«Це туризм подій, зайвий раз нагадати, що наш регіон є гостинним він є різноманітним в плані зустрічі туристів. Це наша культура, історія глибинна, народні промисли і звісно наша гастрономія»

Цьогоріч на фестиваль приїхали представники 10 районів області, щоб презентувати відвідувачам свою продукцію. На ньому можна було придбати масло, сир, хлібопекАрську продукцію та інше. Олександр Глухота на цьому фестивалі вперше, але зазначає,-встиг оцінити його значимість для людей.

Олександр Глухота, представник м.Гадяч
«У нас така ситуація щас в країні, що у нас малі виробники і малий бізнес не представлені зовсім, його не видно. Тут можна показати свою роботу, показати майстер-класи провести, зробить якусь свою рекламу. Це я думаю ніхто не допоможе, ніхто нам не прийде не зроби, ми повинні самі це робити»

На гастрономічному святі продавали і мед з медовухою. Пасічники кажуть,-ці солодкі продукти дуже корисні для організму людини.

Сергій Хохич, представник Полтавської Спілки пасічників
«Липа з малиною від простудних захворювань, гречаний мед для крові хороший, акаційований не кристалізується, як антисептик»
 «Медовішка корисна по-своєму, бо береться 2-3 меди получається повний набір мікроелементів, даже діткам можна в чай, при простуді»

А майстриня Марія Рожко винесла на розсуд відвідувачів фестивалю свої роботи. Картини малює та виготовляє з соломи. Їх вона називає ексклюзивними.

Марія Рожко, майстриня
 «Шевченко до Дня народження його, його персонажі козак і козачка, картини природи, моя доця, мій синок маленький»
 «Коли стала на пенсії в мене більше вільного часу тепер більше придаю значення і пишу вірші і видала книгу»

Відвідувачі та учасники гастрономічного свята вдячні організаторам, за його проведення. Кажуть,-більше таких цікавих заходів слід впроваджувати.

Едуард Боженко, відвідувач фестивалю
 «Дух Європи підтримується, дуже подобається, багато людей нових зустрів, поспілкувався. Люди досить приємні, було приємно спілкуватися»
Олександр Федоренко, учасник фестивалю
 «Мені дуже сподобалося тим, що для моєї практики майбутньої роботи це доволі гарний досвід, я побачив різноманітні вироби районів нашої області»

Людмила Попова, відвідувачка фестивалю
 «Больше б таких, наверное чаще таких, мі видим какие мі дружне все, повыходили»

В рамках відзначення Дня Європи для всіх присутніх влаштували святковий концерт. В ньому творчі колективи регіону демонстрували свої таланти.