Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
Представники вірменської діаспори  згадали та обговорили сімейні цінності та традиції
41

Представники вірменської діаспори згадали та обговорили сімейні цінності та традиції

Вірменська громада знову зібралася разом. Цього разу, щоб згадати та обговорити свої сімейні цінності та традиції. Ініціаторами виступили представниці жіночого комітету Полтавської обласної вірменської громади «УРАРТУ».

Норста Заграбян, голова жіночого комітету Полтавської обласної вірменської громади «УРАРТУ»
«Истинная цель создания женских комитетов и состоит в том, чтобы передать подрастающему поколению бесценный опыт, накопленный предыдущими поколениями. Это формирования правильных ценностей, уважения, исповедовать нашу многовековую религию, поддерживать родственные отношения. Осознать ценность брака и делать для того, чтобы они были прочными»

Таких зустрічей в Україні,-кажуть організатори, для вірменів ще не було. Їх хочуть зробити традиційними, щоб виховувати у молоді шанобливе ставлення до родини та сімейних традицій.

Лілія Кей, організатор зустрічі «Сімейні цінності та традиції»
«Мы хотели донести, как молодому, так и более взрослому поколению, что мы их любим, мы из ценим и возможно в чём-то мы не знаем как, и стараемся и хотим знать свои корни и создавать собственные традиции»

Організатор зустрічі Венера Ріттер розповідає,-щоб провести її ретельно готувалася. Для цього підібрала основні предмети, з якими асоціюються сімейні цінності кожної родини.

Венера Ріттер, організатор зустрічі
 «Ми сьогодні будемо говорить про те, що важливо для будь-якої родини-сімейні альбоми, глечики зроблені руками наших дідусів, якісь предмети побуту, що об»єднає нас. Це те, що нас робить особистістю»

Такі заходи,-зазначають організатори,-необхідно проводити в усіх містах України, де живуть представники вірменської громади. Саме так вони зможуть пам»ятати та примножувати традиції народу.