Програма «Життя міста»

У розділі: 13892 відео | АрхівRSS
В рамках акції «Піднімемо Україну разом» стронгмени встановили новий рекорд України
160

В рамках акції «Піднімемо Україну разом» стронгмени встановили новий рекорд України

В рамках акції «Піднімемо Україну разом» стронгмени з різних міст держави вирішили встановити новий рекорд. Запланували пронести макет карти України вагою понад 3 тони на 25 метрів. Таку відстань,-кажуть організатори,-обрали символічно.

Олексій Матюшенко, голова Гадяцької райдержадміністрації
 «В цьому році виповнюється 25 років вільній і незалежній Україні. Наша Україна і з Донецьклм, Луганськом, Кримом, тому що спортсмени у нас є з Криму, Донецька і Луганська, які справжні патріоти України, які говорять, що Україна-єдина країна. Ми хочемо показати всім, що зараз не час для розбрату, не час зараз до вирішення певних спорів, потрібно єднатися, щоб піднімати вільну, незалежну країну»

Таку вагу, здавалося б , підняти людям без допомоги техніки не під силу. Проте- заперечують богатирі, все можна, якщо підійти до справи з розумом.

Валерій Газаєв, Президент Федерації силового екстриму України
 «Здесь я Вам скажу чесно никаких хитростей нету, никаких тонкостей нету и никакого подвоха нету. Трубы 3 тонны железобетона и настоящая мужская сила и слаженная командная работа. Весь фокус в том, что работа должна быть слаженная, командная. Если так рассчитать 10 человек несёт по 300 кг на руки, но стоит 1 немножко оступиться или где-то темп потерять, то сразу на его партнёров ложиться по 400-500 кг. Это очень сложно, колоссальные цифры даже для подготовленных богатырей»

Після кількахвилинних тренувань спортсмени приступають до головного завдання. Хвилюються, щоб вдалося встановити новий рекорд України.

Але,-хвилювання не завадили стронгменам дійти до поставленої мети. 3-тонну карту пронесли за 26 секунд. Ці дані зафіксували представники національного реєстру рекордів Украни.

Лана Вєтрова, представник національного реєстру рекордів Украни
 «Нам приємно, що саме в Полтаві зареєстровано символічний рекорд, коли могутні, дужі чоловіки взяли Україну в свої руки і перенесли на максимально можливу відстань. Ми маємо сьогодні вагу плити більше навіть, ніж очікували»

Спортсмени кажуть,-після того, як змогли пронести макет, емоції переповнюють. Але до такої події постійно тренувалися і дотримувалися режиму харчування.

Олег Силка, спортсмен м. Полтава
«Мы всегда тренируемся. Нету такого, что тренируемся, не тренируемся, мы же не любители, а профессионалы. Як відчуваєте себе?-Супер вообще, думал будет тяжелее, а оказалось легко»

Тепер,-розповідають стронгмени, подальші тренування, щоб незабаром порадувати українців своїми новими здобутками.