Програма «Життя міста»

У розділі: 12060 відео | АрхівRSS
Дошкільні навчальні заклади провели випускні бали
129

Дошкільні навчальні заклади провели випускні бали4 роки промайнули як один день. Ці слова на вустах у батьків, на вустах вихователів, керівництва дитячого садка № 17 Школа здоров"я. Тут відшуміли випускні вечори. Цього року заклад прощається із півсотнею вихованців. 24 з них - це група Ромашка. Колись зовсім маленькі сьогодні вони вже майбутні школярі - впевнені у собі хлопці й дівчатка, що вміють вже читати, писати, рахувати і багато чого іншого завдяки, звичайно ж своїм другим мамам - вихователькам.


Лариса Одарченко, вихователь групи "Ромашка" ДНЗ №17 "Школя здоров"я"
"Напротязі всих років ми з дітьми ліпили...

далі в школі працювати, начатися "

Не менше уваги приділялося у садку і загартуванням, спортивним змаганням. Словом всоьму , що допомагає зміцнити дитячий організм. І не дарма, адже назва закладу "Школа здоров"я" говорить сама за себе.
Лариса Хилименко, завідуюча ДНЗ №17 "Школа здоров"я"
" Наш детский сад специализируется ...

...чтоб у них біло здоровье "

І от нарешті вінець усього виховного і учбового процесу. Випускний. Результат численних репетицій, безсонних ночей батьків і вихователів. Разом усе - розповідають в Ромашці- і началися, відпочивали, і творили. І випускний бал це продемонстрував. Костюми , оформлення сцени , декорації, пісні, танці - все виховательсько-батьківське натхнення продемонстрували малі ромашківці із усією щирістю дитячого серця.

Доросле свято, отже все по-дорослому. Є тема балу - вона задає тон усьому святу. Цього року - це море. Є капітан, юнги , морячки. Не відстають ні педколектив, ні адміністрація закладу , ні мами з татами - в кожного в одязі морський елемент. На згадку про садок, про друзів , про вихователів - напутні слова завідуючої, випускні альбоми і подарунки. В малечі захват, а в батьки, бабусі , дідусі ледве стримують сльози.

Ще кілька днів і альма-матер залишиться лише у пам"яті, на фото та відео зі свят. Попереду у вихованців нове вже не таке безтурботне доросле життя.Та крокуватимуть вони ним впевнено, адже виховувалися у Ромашці Школи здоров"я № 17.