Програма «Життя міста»

У розділі: 13837 відео | АрхівRSS
На Полтавщині молодь сприятиме вирішенню соціальних проблем
63

На Полтавщині молодь сприятиме вирішенню соціальних проблем

У Полтаві оголосили «Конкурс проектів громадських організацій. Сприяння розвитку громадських ініціатив у Полтавській області». Спрямований він на вирішення соціальних проблем, які існують на Полтавщині.

Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА  «26 лютого 2016 року указом Президента було прийнято стратегію «Сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 роки». Є така стратегія»

Цього року постановою кабміну України, - розповідає Вадим Штефан, - було внесено зміни до порядку проведення конкурсу з визначенням програм, проектів, заходів розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання та реалізацію яких надається фінансова допомога. Цьогоріч на реалізацію проектів будуть спрямовані кошти у сумі 200 тисяч гривень.

Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА «Обласна влада наша за підтримки Головка та депутатського конкурсу на чолі з облрадою Біленьким будуть сприяти у розвитку громадянського суспільства»

Для того, щоб полегшити роботу громадськості, заплановано проведення навчальних тренінгів для бажаючих взяти участь у змаганнях. Зокрема, це допоможе якісно підготувати проект та вдало його реалізувати.
Перевага конкурсною комісією буде надаватися тим проектам, які спрямовані на вирішення соціально-значущих питань області


Вадим Штефан, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА  «В першу чергу це суспільні питання, питання патріотизму, питання розвитку ініціатив інституційної спроможності ГО»

Конкурсна комісія по відбору проектів буде максимально прозорою. До її складу обов’язково увійдуть представники громадськості., - розповідає Вадим Штефан. Приймати готові проекти на конкурс розпочнуть з першого червня.