Програма «Життя міста»

У розділі: 12060 відео | АрхівRSS
Розпочали відкриватись дитячі табори відпочинку в усіх куточках Полтавщини
34

Розпочали відкриватись дитячі табори відпочинку в усіх куточках Полтавщини

26 позаміських дитячих таборів готові відкрити свої двері. До Програми оздоровлення та відпочинку дітей внесли зміни, за якими зможуть відпочити не тільки діти пільгових категорій, а і всі бажаючі.

Наталія Шкоденко, заст. нач. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
«В цьому році не лише така специфіка дітей пільгових категорій, але будь-яка дитина має право відповідно до внесених змін в Програму скористатися бюджетною частковою оплатою путівки і оздоровлення в дитячому закладі. Загалом, ми плануємо 50% охопити оздоровленням та відпочинком дітей»


Середня вартість путівки близько 4 тисяч гривень, з них на харчування на добу виділятимуть від 55 до 95 гривень. Загалом, оздоровитися цьогоріч зможуть майже 65 тисяч дітлахів. За кошти обласного бюджету планують охопити відпочинком понад 700 талановитих дітей, близько 100 сиріт та інвалідів.

Наталія Шкоденко, заст. нач. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА
«Якщо ми говоримо про дітей пільгових категорій, то кошти з обласного бюджету виділені майже 7 мільйонів це на закупівлю путівок і на оздоровлення дітей пільгових категорій додатково в нас іще є прийняті 29 квітня ще 7 мільйонів заплановано з обласного бюджету на часткову оплату вартості путівки для кожної дитини в розмірі 1 тисяча 531 гривня»

Вже вирішено питання щодо забезпечення таборів відпочинку медичними працівниками, вожатими, кухарями та іншим персоналом. А також закуплено необхідну кількість медикаментів.