Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
На вулиці Стрітенська, колишня Комсомольська,  припаркований автомобіль привалило величезною деревиною
78

На вулиці Стрітенська, колишня Комсомольська, припаркований автомобіль привалило величезною деревиною

Дах, дверцята та багажник тепер необхідно відновлювати, після того, як на автомобіль впала величезна деревина. Потерпілий Микола Конюхов розповідає: як тільки побачив завал, то дуууже розлютився, проте до приїзду поліції та журналістів вже встиг заспокоїтися.

Микола Конюхов, власник автомобіля «Лежить дерево, визвали поліцію, ті визвали слідчу групу, все записали, зафіксували. Далі будемо розбиратися»
 «Слідчі дії будуть: чиє дерево,чого упало, як упало»

Представники КП «Декоративні культури» завал ліквідували, проте за наслідки, - говорить директор підприємства Олексій Харченко, - вони не відповідають.

Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради  «Ми як організація, до даної території відношення не маємо. «Декоративні культури» займаються обслуговуванням парків, бульварів, скверів міста. І як би це випадок трапився на території парку, то тоді б ми відповідали, але вулиці до нашої компетенції не відносяться»

Зовні, - розповідає Олексій Харченко, дерево мало абсолютно «здоровий» вигляд і на черзі на знесення, як аварійне, воно не перебувало.

 Олексій Харченко, директор КП «Декоративні культури» Полтавської міської ради  «Справа в тому, що в травні збільшується рух води по дереву. Відповідно листя добавляє ваги на крону. І саме травень відрізняється від інших місяців масовим падінням візуально здорових дерев»

За останні 3 роки у Полтаві, - розповідає директор підприємства, - таких випадків, коли обвалювалися дерева саме навесні, було близько двохсот. І тільки одне із них було визнане як аварійне і перебувало в черзі на ліквідацію. Лише ззовні изначити, чи завалиться те, чи інше дерево, - наголошують комунальники, - дуже важко. Тому закликають водіїв бути більш обачнішими, ретельніше обирати місце стоянки і не паркувати авто під великими зеленими насадженнями.
А полтавцю Миколі Конюхову, чиє авто постраждало під завалами дерева, в разі, якщо воно не застраховане, залишається лише звернутися до суду, там вже й визначать, хто має понести відповідальність та покрити всі витрати на ремонт.