Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
Полтавцям, які ще планують або вже створили ОСББ, провели роз`яснювальний семінар
43

Полтавцям, які ще планують або вже створили ОСББ, провели роз`яснювальний семінар

До 1 липня 2016-го українцям, відповідно до чинного законодавства,-необхідно створити Об»єднання Співвласників Багатоквартирних будинків. Для того, щоб роз»яснити нововведення для полтавців представники Інституту розвитку міста ініціювали проведення семінару. На ньому наголосили,-якщо полтавці увійдуть до ОСББ вони самі керуватимуть своїми будинками. Бо тільки мешканці знають, що необхідно робити в них першочергово. Мова про ремонт покрівлі, під»їздів та іншого. В іншому ж випадку ці функції перейдуть до управляючих компаній.

Світлана Бондарєва, керівник проекту «Інституту розвитку міста», депутат Полтавської міської ради
«Першочергова мета нашого навчального семінару роз»яснити, що потрібно робити, щоб не було сумнівів, щоб люди знали потрібно оформити такий пакет документів, підти потім»

Нині в Полтаві вже створили 90 ОСББ, щодня,-кажуть фахівці їх кількість збільшується. Міська влада, в першу чергу опікуватиметься будинками, які вступили до ОСББ. На ці потреби цьогоріч вже виділили 55 мільйонів гривень.

Олексій Чепурко, заст. міського голови(питання ЖКГ)
 «На наступний рік першочергово ми будемо ремонтувати житлові фонди, які створять ОСББ. Ми їх спонукаємо до того, що вони не залишаться сам на сам з проблемами, які зараз існують. Ситуація з житловим фондом незадовільна, колосальна кількість дахів, підвалів, під»їздів, які треба ремонтувати»

Полтавець Юрій Мосієць також взяв участь в семінарі. Ініціативу створення ОСББ він підтримує.

Юрій Мосієць, полтавець
 «Повинен сказати, такі об»єднання треба було зробити ще 50 років назад. Порядка б в наших домах було б набагато більше. Кооперативні дома показали набагато більше порядка, чим в ЖЕКовських, люди більш відповідально відносяться до житлового фонду. Потрібно такі об»єднання робити»

Всю необхідно інформацію, яка Вас хвилює, нададуть в Управлінні житлово-комунального господарства, за адресою Комсомольська 19 кабінет №13.