Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Полтавські громадські організації візьмуть участь у Польсько-українському проекті "Просування добрих практик"
25

Полтавські громадські організації візьмуть участь у Польсько-українському проекті "Просування добрих практик"

Демократичні реформи, які почалися зараз в Україні передбачають тісну співпрацю влади з громадами. Але на сьогодні чітких механізмів співпраці ще не вироблено. Саме для створення комфортних умов дієвого діалогу між представниками влади і громадськими обєднаннями створили такий проект. Раніше в Україні вже намагалися створити щось подібне, кажуть організатори.

 Сергій Буров, представник громадського обєднання «Март»
" У нас був такий пробний проект з Хельсінським фондом, коли ми об’єднували представників влади місцевого самоврядування і представників громадських обєднань. Вони працювали як команда, це була одна із умов. "

Такий досвід був дієвим, хоч проект назвали пілотним. Програма нинішнього конкурсу базується на засадах захисту прав людини. Досягти результату планують через консультації - діалоги, які мають проводити представники влади з мешканцями територіальної громади відповідної кількості присутніх. Затвердити цю кількість повинні на документальному рівні.

 Надія Тимошенко, фахівець благодійної організації «Світло надії»
" Результатом проекту може бути затверджений у громаді механізм проведення консультацій з громадськістю, яким зможе користуватися як громада, так і влада. І дійти в цьому згоди. "

Схожий проект було реалізовано у 2015. Минулорічні здобутки оформили окремим виданням. Там на конкретних прикладах проілюстрували результати роботи. За цей рік планують досягти ще більшого