Програма «Життя міста»

У розділі: 12346 відео | АрхівRSS
Полтавський університет економіки та торгівлі святкує свій ювілей
58

Полтавський університет економіки та торгівлі святкує свій ювілей

Вже 55 років Полтавський університет економіки та торгівлі готує для країни висококваліфікованих працівників за різними напрямками діяльності. За цей час випустили понад 60 тисяч студентів, більшість з них успішні бізнесмени в Україні та за кордоном.

 Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки та торгівлі
" Приїхали наші друзі і партнери із Польщі, Австралії, з Таджикістану і Азейбарджану, Білорусії і Туркменістану. І відкрию одну таємницю, переважна більшість представників наших партнерських ВУЗів - це також наші колишні випускники. "

Географія розвитку і діяльності університету постійно розширюється. Усі студенти мають змогу пройти практику за кордоном. Саме це зробить майбутніх випускників конкурентоспроможними на ринку праці, вважає ректор. По традиції день народження університету почали зі свята здоров’я. Передувало йому шоу «Живі барабани».

Олександр Онопрієнко, голова студентського парламенту
 "Мы всегда за здоровый образ жизни. И мы хотим этимпраздником это показать. 2

На честь ювілею нагородили понад 50 найкращих спортсменів університету. Аби поздоровити рідний ВУЗ з ювілеєм з’їхалися студенти різних років випуску. Деякі згадують ще процес зведення будівлі.
Лідія Нестеренко, випускниця 1974 року
"Мы его сами строили, вот это натирали тут. Строили немцы.Нас посылали по 4 человека с групы. Каждый день ходили на работу помогать вот этим строителям строить. "

За останні роки університет змінився і тільки на краще, зізнаються випускники.

 Володимир Головко, випускник 1982 року
"То, что нам рассказал нынешний ректор - это просто фантастика. Настолько все изменилось. Я вообще-то знал, что такое есть, много работал за границей. Но то, что это у нас возможно - сидя на берегу реки, находясь в поездке, заниматься, учиться, сдавать экзамены, получать дипломы. Это просто здорово! "

Айдин Мірзамамедов, випускник 1986 року
" И наука идет вперед и педагогическое майстерство развивается. Все это было мне по душе.Мне все это очень понравилось. Я рад был за свій ВУЗ, за свою альма матер."

На урочистій частині святкування нагородили кращих працівників за сумлінну працю, внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців, досягнення в науковій і громадській роботі. Полтавський університет економіки та торгівлі і сам отримав оцінку діяльності за п’ятибальною шкалою.

 Валерій Головко, голова обласної державної адміністрації, випускник 1989 року
"З оцінки 55-ти років діяльності нашого ВИШу, я хочу поставити п’ятірку, як установі, яка дала Україні найкраще - людей, які в цьому залі, за межами цієї зали. Тому що можна пишатися всіми вами. "

Крім випускників з ювілеєм університет вітали партнери з різних куточків світу. Кажуть, співпраця з ПУЕТом приємна і продуктивна.

 Сіва Натан (Австралія), почесний гість ювілею
" Я дуже вдячний за запрошення і мені надзвичайно приємно працювати з молодими, енергійними керівниками цього безумовно одного з найкращих економічних університетів України. "

Не забули і про теперішніх студентів. Для них урочистості та вечірка в нічному клубі манго. Студенти кажуть, як для навчання, так і для відпочинку в ПУЕТі створено ідеальні умови, тому бажають своєму ВИШу тільки найкращого.

Ярослав Мілуш, студент першого курсу
" Я хочу пожелать, чтоб в унивеситете всегда так было хорошо, всегда было так весело, всегда было много мероприятий и выпускались всегда такие классные студенты, как сейчас. "

Університету залишається тільки тримати марку і намагатися виконати усі побажання студентів, випускників та поважних гостей.