Програма «Життя міста»

У розділі: 12540 відео | АрхівRSS
65 школярів області стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України
60

65 школярів області стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України

24 травня відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України. Цьогоріч 65 учнів загальноосвітніх шкіл вибороли призові місця на державному рівні змагань. Цим самим вони довели,-що вони є в переліку серед кращих в Україні. З них 40 переможці олімпіад і 25 призери Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН.

Володимир Онищенко, ректор Полтавського національного технічного університету імені Кондратюка
«У цьому році на 3 етап поїхало 50 полтавців, з яких 25 стали переможцями. Це, безумовно, непоганий і гарний результат. Ми зберегли лідерські позиції, ми залишаємося у 10 кращих областей нашої держави. В порівнянні з минулим роком, я вважаю, це достатньо непоганий результат»

На урочистості запросили і почесного гостя -Станіслава Довгого, Президента Малої академії наук України. Він зазначив,- юні полтавські науковці протягом останнього часу демонструють високий рівень знань.

Станіслав Довгий, Президент МАН України
 «Дуже приємно, що молодь полтавська вона дуже креативна і я сказав би аналізуючи минулий, цьогорічний фінали є команда, сформувалася така гордість, члени МАН діти з Полтави і це видно ззовні і внутрішньо в усіх роботах»

Нагородження учнів грошовими преміями та подарунками відбувається завдяки Комплексній програмі розвитку освітньої галузі Полтавщини. Представники обласної влади кажуть,-і надалі сприятимуть розвитку науки на території регіону.

Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
«Обласна рада має відповідну програмсу підтримки талановитих дітей в різних галузях, в тому числі і в форматі МАН на це виділяються певні гроші. Тому, я думаю, ми повинні і надалі продовжувати цю роботу, бо це наше майбутнє»

Олена Харченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
 «Шановні діти, педагоги, я прекрасно усвідомлюю наскільки це тяжкий труд прийняти участь, перемогти і далі працювати не зупинятись. Благословенною хай буде Ваша життєва дорога, прихильною доля, твердою надія і незламною воля. На кожному кроці нехай Вас чекає успіх, фортунить вдається везе і щастить»

Гаврилієв Станіслав, вчитель фізики та директор Опішнянської школи підготував 2 переможців. Проте,-наголошує,-таких здобутків не досягли, якщо не було б підтримки від представників Полтавського територіального відділення МАН.

Гаврилієв Станіслав, вчитель фізики та директор Опішнянської школи І-ІІІ ступенів
«Дуже приємно працювати і навчати дітей, коли відчуваєш підтримку з боку і обласної влади і всіх структур, які покликані знаходити обдарованих дітей, допомагати і підтримувати. Це і Полтавське територіальне відділення МАН і особливу велику роль вбачаю Полтавського національного технічного університету в роботі з обдарованими учнями»
 «Особисто ректору Володимиру Онищенку за підтримку, допомогу»

А юні науковці розповідають,- набутий досвід допоможе їм в майбутньому.

Ольга Домаренко, учениця 11 класу Карлівської гімназії ім. Герасименко
«Це навички говорити, висловлювати власну думку, займатися історією, як глибокою, цікавою наукою. Вивчення мов допомагає при здобутті професії»

Андрій Рафальський, учень Полтавської гімназії №1
 «Це насамперед саморозвиток, прагнення відкрити щось нове для себе, це дуже цікаві іфдчуття вперед, перемоги над собою, коли людина приймає участь в таких заходах це корисно для її розвитку, вона вчиться самостійно мислити»

Після урочистостей переможці мали можливість познайомитися, поспілкуватися один з одним та обмінятися думками щодо проблем та перспектив сучасної освіти на Полтавшині.