Програма «Життя міста»

У розділі: 14374 відео | АрхівRSS
Презентація книги літератора Юрія Іздрика та журнастки Євгенії Нестерович «Summa»
116

Презентація книги літератора Юрія Іздрика та журнастки Євгенії Нестерович «Summa»

Юрій Іздрик або ж «сліпий оракул пророк», як його люблять називати прихильники, обдарований літератор, художник музикант. Народився 1962 року в Калуші. Отримав освіту у Львівському Політехніку. Засновник, головний редактор і дизайнер літературно-мистецького часопису «Четвер». Учасник і співзасновник літературно-музичного проекту «Drum Тиатр».
У Полтаві він презентував книгу «Сумма». Як говорить сам автор, «Summa» - це медіа проект у жанрі лонгрід, довге інтерв’ю, яке він з журналісткою Євгенією Нестерович записували перебуваючи три тижні в літературній резиденції Meridian Gzernowitz».

Синхрон Юрій
 «Ми задумали видати цю книжку у вигляді «довідника» своєрідного для тих, хто випадково потрапив на цю планету, не знає що відбувається, не знає що коїться, як поводити себе».

Приїхав не сам, а разом з видавцем Святославом Помаранцевим, саме йому належала ідея видати прозову книгу.

Синхрон Святослав Помаранцев
«Такий тур прокачував Сергій Жадан 37 міст, Дмитро Лазуткін 16 міст, Катя Бабкіна 30 міст, і зараз ми з «дядьком Юрою» 27 міст.

Гості наголошують - всюди їх приймають з інтересом, та дуже вдячні проекту «Мережа» завдяки якому вже до Полтави завітали письменники Сергій Жадан, Андрій Любка та Дмитро Лазуткін.
 
 «Прекрасний вечір, все сподобалось дуже радий, що постать рівня Юрія Іздрика нарешті завітала до Полтави. Юрій є одним з топ авторів України, є хорошим поетом і хорошим письменником. Я думаю публіка була сьогодні вражена, критерієм хорошого вечора було те, що люди задавали запитання і на їх обличчях були посмішки, тому я також цілком задоволений»

Полтава стала 16 містом до якого завітав відомий український письменник Юрій Іздрик. Полтавці сподіваються - це не остання зустріч і Полтава ще не раз буде приймати таких талановитих митців.