Програма «Життя міста»

У розділі: 14437 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов регіональний конкурс бізнес-планів майбутньої підприємницької діяльності
94

У Полтаві пройшов регіональний конкурс бізнес-планів майбутньої підприємницької діяльності

«Молодь обирає бізнес», так називається конкурс презентацій комерційних проектів між студентами Полтавських ВИШів. Організовує проект «Обласний молодіжний центр». Перед оголошенням конкурсу діяла школа підприємницької діяльності. У програму навчання увійшли семінари і тренінги із: соціального підприємництва, пошуку ідей та трансформації їх у проект, основ написання бізнес-плану, ліцензування та легалізації приватного бізнесу. Отримані знання тепер реалізували у справжні бізнес-проекти. Вони креативні і різнопланові.
Вікторія Блоха, учасниця
" Мой проект называется мини-гольф в г. Полтава. Я суверенна, всех заинтересует, так как подобного клуба не то что в Полтаве, в Украине нет. "
Маргарита Ніколаєнко, учасниця
 "Моя идея называется лигал скул. Она направлена на повышение юридической грамотности населения. "
 Тетяна Черненко, учасниця
"Я презентую создание совмесного кафе для взрослых и детей."

Дмитро Томенко, Роман Коломієць, учасники
" Наш проект заклечається в створенні першого закладу харчування для велосипедистів у м. Полтава, тобто вело кафе. "

Деякі бізнес ідеї вже успішно діють за кордоном, інші аналогів не мають. Для журі конкурсу це не важливо. Головне - грамотно довести перспективність і рентабельність проекту. Учасники зізнаються, найбільше часу в підготовці займають підрахунки, ідей багато. У журі кажуть, роботи цікаві, варті уваги, конкурсанти ж отримають не тільки досвід.
 Катерина Бабіч, член журі
" По-перше, тут є грошові нагороди, які можуть виграти. По-друге, є можливість познайомитися з майбутніми інвесторами. І є можливість довести свій бізнес план до тих можливостей, спроможностей, які можна реалізувати самому. "

Презентувати свої бізнес-проекти міг будь-хто. Однак учасників поділили на дві номінації у першій-вихованці підприємницької школи, друга - всі інші роботи. Хоча деякі проекти випускників курсів-говорять члени журі, претендують на перемогу в обох номінаціях.