Програма «Життя міста»

У розділі: 14473 відео | АрхівRSS
У Полтаві пройшов Перший в Україні Міжнародний фестиваль документального та історичного кіно
53

У Полтаві пройшов Перший в Україні Міжнародний фестиваль документального та історичного кіно

Перший в Україні Міжнародний фестиваль документального та історичного кіно у Полтаві - відкрито. Ідея проведення фестивалю належить полтавському художникові, члену Гільдії кінорежисерів України Олегу Мінгальову та ісландському кінорежисеру Ейнеру Тору.
У програмі фестивалю акцент саме на ісландських фільмах. Таким чином, говорить Олег Мінгальов, - в українців з’явилася колосальна можливість познайомитися з історією,культурою та звичками ісландського народу, а ще заявити про себе.
Олег Мінгальов, співорганізатор фестивалю ( «Повчитися у ісландців є дійсно чому…

Іншим завданням цього непересічного заходу є надання можливості українським кінорежисерам обмінятися досвідом та встановити дружні професійні зв’язки з іноземними колегами.
Всього у програмі 12 стрічок. Дві з них - українські. Своє бачення, щодо неоголошеної війни та революції гідності у своїх фільмах покаже український режисер Ігор Парфенов.

Ігор Парфенов, український режисер, учасник фестивалю
«Я написал сценарий о революции в Украине»
 «И когда начался майдан я приступил к съемкам и начал снимать кино»  История немного изменялась по ходу развития событий.

Фестиваль у Полтаві триватиме три дні. Урочиста церемонія закриття та нагородження переможців відбудеться 29 травня . Організатори фесту планують зробити захід традиційним.