Програма «Життя міста»

У розділі: 14373 відео | АрхівRSS
У школах пролунали останні дзвоники
71

У школах пролунали останні дзвоники

Ранком у школах пролунали останні дзвоники. Близько 1400 одинадцятикласників Полтави назавжди попрощались зі шкільним життям. Ділячись враженнями говорять, що сьогодні для них радісний та сумний день одночасно:

Особливо хвилююче переживають цей день класні керівники, з-під крила яких «відлітають» їхні назавжди діти, не дивлячись на те, що вони усі уже дорослі особистості. (Ім’я прізвище вчительки-класного керівника 19 школи) випускає вже свій четвертий клас.

Особисто привітав випускників із важливою подією у їх житті міський голова Олександр Мамай, який завітав до загальноосвітніх шкіл №№ 9, 5, 19. 31 рік тому Олександр Федорович стояв також як випускник на урочистій лінійці. Говорить, так далеко здавався той час, про який говорила класний керівник: повертайтесь до школи через рік, , і через п’ять, і через десять. А пролетіло все надто швидко:

За високі здобутки у навчанні очільник Полтави вручив школярам подяки та грамоти. Приємний та чуйний сюрприз чекав і на Олександра Мамая: у рідній 19 школі малеча подарувала йому іграшку, наказавши ніколи не забувати дитинство та шкільні роки.

Завершилися дзвоники наслідуванням добрих традицій - випускники закружляли у вальсі. У кожній школі підійшли до підготовки танцю відповідально, починаючи від постановки, закінчуючи костюмами. Останні - за своєю більшістю не лише креативні, а й власноруч виготовлені:

Від сьогодні перед випускниками починається нова сторінка життя. Лишається лиш побажати їм успіхів в усіх нових починаннях: